Księżna Meghan w niebezpieczeństwie? Z jednego z wystąpień szybko wyprowadziła ją ochrona!

Paulina Ermel 24.10.2018
Księżna Meghan
Fotografia: PETER PARKS/AFP/East News

Meghan i Harry przebywają obecnie z wizytą na Fidżi. Podczas jednego z wyjść księżna została wyprowadzona z tłumu przez ochroniarza. Wszystko ze względów bezpieczeństwa!

Księżna Meghan i książę Harry mają ostatnio ręce pełne roboty! Para udała się z wizytą m.in. do Australii i Tongi. Obecnie odbywa się ostatni etap ich podróży - przebywają na rajskiej wyspie Fidżi. Ciężarna Meghan towarzyszy mężowi w trakcie oficjalnych wystąpień. Jedno z ostatnich mogło skończyć się dla przyszłej mamy bardzo źle. Co takiego się stało?

Księżna Meghan ewakuowana?

Jednym z obowiązków księżnej Sussex na Fidżi było wystąpienie na Uniwersytecie Południowego Pacyfiku. Tutaj też spotkała się z lokalnymi mieszkańcami i studentami. W którymś momencie wokół pary książęcej zrobił się spory tłum. Ochroniarze księżnej postanowili ją ewakuować!

Wszystko ze względu na bezpieczeństwo żony księcia Harry'ego i ich nienarodzonego dziecka. Choć sytuacja wyglądała poważnie, uśmiech nie schodził księżnej z ust. Trzeba przyznać też, że zachwyciła stylizacją na Fidżi. Wybrała lekką, różową wzorzystą sukienkę, do której dobrała espadryle na koturnie.

Podoba wam się w takim wydaniu?

EN_01345574_0158
Fotografia: Eastnews
EN_01345736_0123
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Mamy też dla was quiz o tym, jak dobrze znacie rodzinę królewską. Podejmiecie wyzwanie?!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów