Znana prezenterka oskarża Meghan o kłamstwo! "Nie próbuj zyskać współczucia"

Księżna Meghan w białej koszuli z pomarańczowymi kolczykami
Fotografia: SplashNews.com/East News

Księżna Meghan udzieliła wywiadu, w którym z łzami w oczach opowiedziała o fali hejtu, z jaką się spotkała. Znana dziennikarka uważa, że kłamie.

Księżna Meghan nie ma łatwego życia, odkąd została żoną księcia Harry'ego. Bezustannie jest na ustach mediów na całym świecie. Często opinie na jej temat nie są pochlebne, co jest dla niej bardzo bolesne. W jednym z ostatnich wywiadów, którego udzieliła z mężem, opowiadali o hejcie, z jakim muszą się spotykać. Księżna Sussex z trudem powstrzymywała łzy, a Harry porównał to, co ją spotyka z tym, co musiała przechodzić jego mama, księżna Diana.

Zobacz także: Meghan i Harry w ogniu krytyki po wywiadzie. Brytyjczycy nie są zachwyceni ich słowami 

Księżna Meghan kłamie?! Tak twierdzi znana prezenterka

Meghan Markle, zanim została księżną, była aktorką. W związku z tym doskonale wie, jak to jest być na świeczniku.

Mimo tego, że była już oswojona z show-biznesem, w tym momencie nie radzi sobie z falą hejtu, która na nią spłynęła, gdy została księżną.

Starałam się dostosować, przybrać brytyjską pozę i trzymać pozory, naprawdę się starałam. Ale myślę, że to tylko niszczy mnie wewnętrznie. Ale nigdy nie myślałam, że będzie łatwo! A jest ciężko. Nie wiem, czy ktokolwiek to rozumie. Naprawdę się tego nie spodziewałam. Kiedy poznałam Harry'ego, moi przyjaciele z USA byli tak szczęśliwi, że ja jestem szczęśliwa. A przyjaciele z Wielkiej Brytanii ostrzegali mnie - mówili, że "brytyjskie tabloidy mnie zniszczą". Nie rozumiałam tego, byłam naiwna - powiedziała Meghan.

Teraz księżna z Harrym występują przeciwko brytyjskim mediom. Pozwali tabloidy za naruszanie prywatności Meghan i szerzenie nieprawdziwych informacji. Tym samym poszli na wojnę z dziennikarzami. Jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w Wielkiej Brytanii, Wendy Williams, postanowiła zarzucić Meghan kłamstwo.

Czy ty wiesz, kto ostrzegał ją przed ślubem z księciem? Podobno jakaś martwiąca się o nią koleżanka... Czy ty wiesz o czym ja mówię? To jest tak, poznajesz księcia i twoja przyjaciółka ma ci powiedzieć "nie wychodź za niego za mąż". Albo po prostu Meghan kłamie, aby zyskać sympatię - powiedziała w swoim programie.

Dziennikarka odniosła się też bezpośrednio do Meghan.

Proszę, nie próbuj zyskać od nas współczucia. Wiedziałaś, co robiłaś - dodała.

Trzeba przyznać, że słowa prezenterki są naprawdę mocne. A działanie księżnej Meghan przyniosło najwidoczniej efekty odwrotne do zamierzonych.

Zobacz także: Książę Harry popłakał się podczas wystąpienia. Mówił o Meghan i swoim synku

Lubisz Meghan? A może wolisz innego członka rodziny królewskiej? Sprawdź, którego przypominasz najbardziej!

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów