Meghan i Harry wyprowadzą się z Pałacu Kensington. Nie chcą mieszkać obok Kate i Williama!

Paulina Ermel 26.11.2018
Książę Harry i księżna Meghan
Fotografia: Eastnews

Jednym z powodów, dla którego świeżo upieczeni małżonkowie chcą się wyprowadzić, miało być spięcie między braćmi - Harrym a Williamem.

Wydawać by się mogło, że książę William i księżna Kate świetnie dogadują się z księciem Harrym i jego żoną księżną Meghan. Okazuje się jednak, że "Fantastyczna Czwórka" również miewa kryzysy w swoich relacjach. Najnowsze informacje mówią o tym, że Meghan i Harry mają zamiar wyprowadzić się z Pałacu Kensington do Windsoru. Dlaczego? Powody mogą was zasmucić.

Księżna Meghan i książę Harry wyprowadzają się z Pałacu Kensington

Meghan i Harry mieszkają razem z Kate, Williamem i ich dziećmi na terenie Pałacu Kensington. Książęta Sussex mieli przenieść się z jednej z posiadłości na tym terenie do jednego z głównych apartamentów w Pałacu Kensington. Jednak między braćmi miało dojść do konfliktu i ostatecznie sytuacja zmieniła się o 180 stopni.

Brytyjskie media donoszą, że ostatecznie Meghan i Harry na początku przyszłego roku mają przeprowadzić się do Frogmore Cottage w Windsorze. Para chce mieć trochę spokoju, a w dodatku przyda im się trochę przestrzeni, kiedy powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Do tej pory w posiadłości mieszkali pracownicy rodziny królewskiej, ale już zwolnili oni budynek i jest on remontowany, aby odpowiadał Harry'emu i Meghan. Para będzie miała do dyspozycji 10 sypialni, a także salę do jogi.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan i książę Harry wzięli ślub w maju. Pamiętacie jak pięknie wyglądali tego dnia i jak wspaniale przygotowana była cała uroczystość? Przypominamy to w naszej galerii.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów