Księżna Meghan i książę Harry wyjadą do Afryki! To pierwsza podróż po narodzinach syna

Zuzanna Morska 13.06.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Rex Features/East News

Zaledwie miesiąc temu Meghan i Harry powitali na świecie synka Archiego. Od tamtej pory Meghan przebywa na urlopie macierzyńskim. Wiemy, kiedy księżna wróci i jakie plany wyjazdowe mają wraz z mężem!

Księżna Meghan skupia się obecnie na wychowywaniu synka, który przyszedł na świat zaledwie miesiąc temu. Niedawno żona księcia Harry'ego postanowiła na chwilę przerwać urlop macierzyński i wzięła udział w świętowaniu urodzin królowej Elżbiety.

Teraz wróciła do opieki nad synkiem i zaszyła się z nim w domowym zaciszu. Wiemy natomiast, że już niedługo powróci do obowiązków księżnej. I wiemy, gdzie wraz z Harrym udadzą się w pierwszą zagraniczną podróż.

Księżna Meghan i książę Harry wyjadą do Afryki

Małżeństwo zapowiedziało właśnie swoją pierwszą podróż po narodzinach syna. Co prawda trzeba będzie jeszcze na nią poczekać, ale znamy już kierunek ich wycieczki. Meghan i Harry zamierzają pod koniec roku odwiedzić Afrykę.

Tym razem udadzą się do Angoli, Malawi i Południowej Afryki, gdzie będą kontynuować działalność tragicznie zmarłej księżnej Diany. To tutaj będą rozwijać działalność organizacji założonej przez księcia Harry'ego - ma ona na celu wspierać dzieci i młodych ludzi dotkniętych wirusem HIV i AIDS.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie para uda się w podróż i czy będzie im towarzyszył syn. Na szczegóły będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

Od ślubu księżnej Meghan i księcia Harry'ego minął już rok. Pamiętacie to bajkowe wydarzenie? Przypominamy wam migawki z pięknej uroczystości, którą oglądał cały świat!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów