Meghan i Harry świętują pierwszą rocznicę ślubu. Pokazali niepublikowane dotąd zdjęcia!

Paulina Ermel 20.05.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: BEN STANSALL/AFP/East News

Księżna Meghan i książę Harry dokładnie rok temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Z okazji rocznicy ślubu opublikowali niepokazywane do tej pory zdjęcia z uroczystości!

Dzisiaj fani brytyjskiej rodziny królewskiej żyją głównie narodzinami pierwszego dziecka Meghan i Harry'ego. I choć od narodzin Archiego minęły już dwa tygodnie, wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejne nowinki związane z synem książąt Sussex.

Oczekiwanie na oficjalne wyjście Meghan, Harry'ego i ich synka umila fakt, że para obchodzi właśnie swoją pierwszą rocznicę ślubu. I w związku z tym przygotowała urocze nagranie, na którym pojawiły się niepublikowane do tej pory zdjęcia z uroczystości zaślubin.

Księżna Meghan i książę Harry świętują rocznicę ślubu

19 maja 2018 roku Meghan i Harry wzięli ślub. Było to jedno z najważniejszych wydarzeń w światowym show-biznesie. Tysiące ludzi w Wielkiej Brytanii świętowało wraz z księciem i księżną, a miliony śledziły przebieg wydarzenia w mediach.

Od tamtego czasu minął rok, a książę Harry i księżna Meghan doczekali się już nawet narodzin pierwszego dziecka - synka Archiego.

Swoją rocznicę też postanowili świętować w wyjątkowy sposób - podzieli się z fanami nagraniem, na którym widać piękne zdjęcia pary z uroczystości zaślubin. Wcześniej nie widzieliśmy tych prywatnych kadrów.

Nagranie zostało zamieszczone przez parę w sieci. Harry i Meghan opatrzyli je również uroczym podpisem: "Dziękujemy za miłość i słowa wsparcia, które płyną do nas z całego świata. Każdy z was uczynił ten dzień jeszcze bardziej znaczącym".

Jak wam się podobają niepublikowane do tej pory zdjęcia pary?

Księżna Meghan i książę Harry wzięli ślub dokładnie rok temu! Pamiętacie jeszcze, jak wyglądała ich przepiękna uroczystość? Jeżeli nie, przypominamy migawki z tego wydarzenia.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów