Meghan i Harry skrytykowani przez brytyjskiego polityka! "Poznał Meghan i wszystko się posypało"

Księżna Meghan w granatowym kapeluszu i książę Harry w mundurze jadą powozem
Fotografia: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Księżna Meghan i książę Harry są pod nieustannym obstrzałem mediów, ale nie tylko. Teraz w ostrych słowach skrytykował ich znany brytyjski polityk.

Rodzina królewska jest na ustach wszystkich Brytyjczyków. Jak to w polityce bywa, jedni mówią o niej dobrze, inni nieco gorzej. Największe emocje, spośród wszystkich członków rodziny królewskiej, budzi jedna para. Książę Harry i księżna Meghan, odkąd wzięli ślub, są w centrum zainteresowania. Nie wszyscy poddani jednak darzą ich sympatią, o czym mogliśmy przekonać się ostatnio, podczas ostrej przemowy jednego z brytyjskich polityków.  

Zobacz także: Książę Harry uciekł od Meghan?! "Nie jest szczęśliwy"

Brytyjski polityk krytykuje Meghan i Harry'ego

Brytyjski polityk, Nigel Farage, słynie z ostrych poglądów. To właśnie on jest przewodniczącym Partii Brexit. Teraz udzielił szczerego wywiadu, w którym nie szczędził słów krytyki rodzinie królewskiej.

Oczywiście nie wszystkim członkom brytyjskiej monarchii się oberwało. Farage podziwia królową Elżbietę, jednak o pozostałych członkach rodziny nie ma dobrego zdania.

Swoją przemowę wygłosił podczas konferencji w Sydney. "The Guardian" zdobył fragmenty jego wypowiedzi. Okazuje się, że jedyną osobą, która zasługuje na szacunek w rodzinie królewskiej, jego zdaniem jest królowa Elżbieta.

Królowa jest wspaniałą i inspirującą kobietą. Jesteśmy wielkimi szczęściarzami, że ją mamy. Mam nadzieję, że będzie żyła bardzo długo. Jej matka też była niesamowita. Miała lekką nadwagę, paliła jak smok, piła gin i dożyła 101 lat. A jeśli chodzi o Karolka, to już ma 70-kę... Mam nadzieję, że Elżbieta będzie żyła jeszcze bardzo długo. Jednak jeśli on zostanie królem, to niech żyje jeszcze dłużej, a William wiecznie, żeby tylko Harry nie objął tronu - powiedział Farage.

I właśnie ostatnie zdanie jego wypowiedzi wzbudziło oburzenie. Choć książę Harry jest obecnie dopiero szósty w kolejce do tronu, to właśnie jemu najbardziej dostało się od polityka. Okazuje się, że Farage nie podoba się postępowanie księcia od momentu, gdy został mężem Meghan Markle.

Oto jaki był Harry - młody, odważny, żywiołowy, męski, wpadający w kłopoty, pojawiający się na wieczorach kawalerskich w nieodpowiednim stroju, pijący zbyt dużo i wywołujący wszelkiego rodzaju chaos. Później odważny brytyjski oficer w Afganistanie i najpopularniejszy członek młodego pokolenia rodziny królewskiej od 100 lat. Na koniec poznał Meghan Markle i wszystko się posypało - podsumował polityk.

Niechęć Farage do księżnej Meghan jest bardzo widoczna. Polityk skomentował także fakt, że Meghan i Harry zadeklarowali, że nie chcą mieć więcej niż dwoje dzieci. Para książęca argumentowała to tym, że więcej dzieci źle wpływa na klimat. Farage wyśmiał to.

Całkowicie ignorujemy prawdziwy problem, przed którym stoi Ziemia, czyli fakt, że na kuli ziemskiej nastąpiła eksplozja populacji. Nikt nie odważy się o tym mówić, ani się z tym zmierzyć. I to, czy książę Harry będzie miał swoje dzieci, jest zupełnie bez znaczenia, kiedy weźmie się pod uwagę fakt, że teraz na Ziemi jest 2,6 miliarda Chińczyków i Hindusów - powiedział.

Ciekawi jesteśmy, w jaki sposób on chciałby temu zaradzić.

Zobacz także: Księżna Meghan ukrywa wstydliwy problem! Zmaga się z nim wiele kobiet

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź się w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów