Pierwsze oficjalne wyjście księżnej Meghan i księcia Harry'ego z synem! Zobaczcie, jak wyrósł Archie!

Paulina Ermel 25.09.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: SplashNews.com/East News

Para książęca Sussexu wybrała się do Afryki wraz z synkiem. To pierwsza oficjalna podróż świeżo upieczonych rodziców z dzieckiem. I w końcu zaprezentowali Archiego światu pierwszy raz od chrzcin maluszka!

Księżna Meghan, książę Harry i 4-miesięczny Archie przebywają obecnie z wizytą w Afryce. To pierwsza zagraniczna podróż całej rodziny Sussexów. Nic dziwnego więc, że oczy fanów brytyjskiej rodziny królewskiej skierowane są właśnie na nich.

Meghan i Harry mają za sobą dwa dni spotkań z przedstawicielami tutejszej społeczności. I dopiero teraz postanowili zdecydowali się zaprezentować lokalnym swojego synka Archiego! Zobaczcie, jak on wyrósł.

Księżna Meghan i książę Harry pokazali synka

Księżna Meghan i książę Harry spotkali się w środę z arcybiskupem Desmondem Tutu. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć małego Archiego, który w moment podbił serca obserwujących to wydarzenie!

Książę i księżna zabrali ze sobą synka na to oficjalne spotkanie. Archie zarażał uśmiechem wszystkich zgromadzonych, a zakochani mama i tata nie odrywali od niego wzroku.

Zachwycony był także sam arcybiskup Tutu, który wyznał, że jest zachwycony i niezwykle zaszczycony tym, że poznał rodzinę książąt Sussexu.

Zobaczcie, jak Archie rozkochał w sobie fanów brytyjskiej rodziny królewskiej po tym, jak pokazał się publicznie pierwszy raz od momentu chrztu.

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Koniecznie sprawdź się w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów