Księżna Meghan i książę Harry nie mają kontaktu z resztą rodziny królewskiej?

Łucja Siennicka 22.11.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Instagram/@sussexroyal

Nic nie wskazywało na to, że książę Harry i jego żona Meghan Markle będą jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Media podają, że małżeństwo nie ma kontaktu z rodziną. Dlaczego zostali wykluczeni?

Księżna Meghan i książę Harry tworzą uroczą parę. Są w sobie zakochani, ich wesele był szeroko komentowanym wydarzeniem, a związkiem ekscytował się cały świat. Nic nie wskazywało na to, że wszystko zmieni się po bajkowym ślubie.

Księżna Meghan jest wymieniana w rankingach jako najmniej lubiana osoba w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Angielskie tabloidy sugerują również, że jest przyczyną wielu rodzinnych konfliktów.

Tym razem pojawiła się informacja, że małżeństwo nie ma już kontaktu z innymi członkami rodziny. 

Księżna Meghan i książę Harry nie utrzymują kontaktu z rodziną?

Księżna Meghan i książę Harry ostatnio rzadko pojawiają się publicznie. Mają również coraz mniej obowiązków. Magazyn "People" donosi, że ma na to wpływ ich konflikt z rodziną. 

Na początku miesiąca książęca para miała poinformować królową Elżbietę, że nie spędzą świąt Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że to tylko dolało oliwy do ognia.

Przypominamy, że księżna udzieliła emocjonalnego wywiadu w brytyjskiej telewizji, w którym narzekała na swój los i obsesję mediów na jej punkcie

W tym momencie nikt z rodziny królewskiej nie interesuje się, co dzieje się u Harry'ego i Meghan. Nikt do nich nie pisze, nikt z nimi nie rozmawia - donosi informator magazynu "People".

Wierzycie w te plotki?

Zobacz także: Meghan Markle jest w drugiej ciąży? Ostatnia wypowiedź księcia Harry'ego dała do myślenia!

Lubisz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów