Księżna Meghan pierwszy raz na Royal Ascot. I już złamała zasady

Paulina Ermel 20.06.2018
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Eastnews

Księżna Meghan zadebiutowała na popularnej w Anglii imprezie jeździeckiej Royal Ascot. I znów pozwoliła sobie na zbyt dużo. Co takiego zrobiła tym razem?

Księżna Meghan wraz z księciem Harrym wzięli udział w prestiżowym Royal Ascot. To nie tylko impreza jeździecka, ale też prawdziwy festiwal strojów i przede wszystkim fantazyjnych nakryć głowy. Meghan jak zwykle zachwyciła stylizacją, ale jednocześnie po raz kolejny pokazała, że nie boi się łamać zasad. 

Zobacz także: Pierwsza oficjalna podróż Meghan i Harry'ego! Kiedy i gdzie wyruszą?

Royal Ascot 2018

Meghan wybrała na tę okazję białą sukienkę projektu Givenchy. Dobrała do niej pasujące kolorystycznie nakrycie głowy, czarny pasek i kopertówkę w tym samym kolorze. Jednak nie tylko strój księżnej przyciągał dużą uwagę. Otóż okazuje się, że księżna powinna mieć przyczepioną w widocznym miejscu plakietkę z imieniem i nazwiskiem. A Meghan taką plakietkę nosiła w ręku razem z kopertówką.

Uważacie, że księżna pozwala sobie na zbyt dużo? W końcu księżna Kate taką plakietkę podczas Royal Ascot ma na sobie zawsze. Choć przecież jest rozpoznawalna na całym świecie. Dlaczego Meghan jej nie założyła? Powodem mógł być bardzo delikatny materiał, z którego wykonana była sukienka żony księcia Harry'ego.

Zobacz także: Zrobiła to dyskretnie i postawiła na swoim. Meghan złożyła hołd Dianie

Tak wygląda figura woskowa księżnej Meghan:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów