Księżna Meghan i książę Harry przyłapani na pocałunkach! To naprawdę rzadki widok

Zuzanna Morska 25.09.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: instagram.com/sussexroyal

Fotoreporterzy przyłapali Meghan i Harry'ego na czułościach podczas podróży po krajach Afryki. Taki widok to rzadkość, sami zobaczcie!

Księżna Meghan i książę Harry przebywają obecnie z wizytą w Afryce. Gorący kontynent jest szczególnie bliski sercu Harry'ego, który od lat podróżuje po jego krajach i pomaga tutaj potrzebującym. Zupełnie tak, jak robiła to jego mama.

Tym razem Harry zabrał ze sobą na królewską wizytę żonę i 4-miesięcznego synka. W czasie jednego z oficjalnych wyjść fotoreporterom udało się uchwycić na zdjęciu księcia, który całuje swoją żonę! Zobaczcie.

Księżna Meghan i książę Harry przyłapani na czułościach

Drugi dzień królewskiej wizyty w Afryce za nami. Księżna Meghan i książę Harry mają za sobą kilka oficjalnych wyjść i spotkań, które śledziły tysiące ludzi na całym świecie. I choć wyprawa do RPA i innych afrykańskich krajów to głównie wypełnianie obowiązków wynikających z przynależności do rodziny królewskiej, dla Harry'ego i Meghan to także możliwość poznania tutejszych ludzi, ich poglądów i zwyczajów.

We wtorek para książęca Sussexu udała się m.in. na plażę Monwabisi, gdzie spotkała się z przedstawicielami organizacji Waves For Change, która wspiera osoby dotknięte przemocą i konfliktami za pomocą surfingu.

Po owocnym i pełnym uśmiechów spotkaniu księżna Meghan wróciła do synka, którym tego dnia zajmowała się niania, a książę Harry miał do wypełnienia jeszcze kilka obowiązków. Zanim się rozstali, książę pocałował żonę na pożegnanie. Fotoreporterom udało się uchwycić ten intymny i rzadki moment na zdjęciu. Do tej pory bowiem małżonkowie ograniczali się publicznie tylko do trzymania się za ręce.

EN_01395075_2482
Fotografia: Eastnews

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Koniecznie sprawdź się w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów