Księżna Meghan coraz pewniej czuje się w rodzinie królewskiej! Wystarczy spojrzeć na te gesty

Księżna Meghan i czarnym płaszczu i czarnym kapeluszu podczas świątecznego spaceru rodziny królewskiej
Fotografia: Geoff Robinson Photography/Rex Features/East News

Meghan jest księżną już ponad pół roku! Widać, że coraz lepiej czuje się w rodzinie królewskiej. Ekspertka od mowy ciała przeanalizowała zachowanie księżnej.

To już kolejne święta, które Meghan spędziła z członkami rodziny królewskiej. Tym razem jednak jest już jej częścią. Księżna Sussex musiała przyzwyczaić się do bycia "na świeczniku" i reprezentowania królestwa. Widać jednak gołym okiem, że przychodzi jej to z coraz większą łatwością. Ekspertka oceniła jej zachowanie podczas tegorocznych świąt. Okazuje się, że w tym roku księżna Meghan była znacznie bardziej pewna siebie niż podczas ubiegłorocznych świąt.

Zobacz także: Księżna Meghan zaliczyła wpadkę? Zobaczcie, co dała królowej na Gwiazdkę!

Meghan coraz lepiej czuje się jako księżna

Pamiętacie zeszłoroczne zdjęcia Meghan i Harry'ego ze świąt? Wtedy królowa pozwoliła przyszłej księżnej, jako narzeczonej swojego wnuka, spędzić święta z całą rodziną. Meghan jednak była stremowana i bardzo nieśmiała. Widać to było w jej delikatnym uśmiechu i nieco przygarbionej sylwetce. W tym roku było zupełnie inaczej!

Meghan czuje się pełnoprawną członkinią tej grupy, czuje się na równi z Kate, wie, że może więcej niż rok temu. Jej przemiana może robić wrażenie na poddanych i pozostałych członkach rodziny królewskiej. Z pewnością taka postawa imponuje królowej, która od początku bardzo kibicuje i wspiera Meghan - twierdzi Patti Wood, ekspertka od mowy ciała.

Meghan, podobnie jak w ubiegłym roku, szła pod rękę z Harrym. Tym razem była jednak wyprostowana, miała wysoko podniesioną brodę i była szczerze uśmiechnięta. Szła też blisko Kate, przez co w mediach pojawiła się informacja o tym, że rzekomy konflikt między obiema księżnymi został zażegnany. 

Zobacz także: Meghan chce złamać królewską tradycję podczas porodu! "Nawet Harry uznał to za zaskakujące"

Meghan z Harrym podczas tegorocznych świąt:

Meghan i Harry Boże Narodzenie 2018
Fotografia: Rex Features/East News

Meghan i Harry w ubiegłym roku:

Meghan i Harry Boże Narodzenie 2017
Fotografia: AP/EAST NEWS

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet od wielu wielu lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie interesują się ich życiem. Czy ty także jesteś ich wiernym fanem? Sprawdźmy, co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ostrzegamy - pytania nie są łatwe!  

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów