Jak zareagowała Meghan, gdy zobaczyła swoją suknię ślubną? Jeden szczegół zrobił na niej największe wrażenie

Księżna Meghan w tiarze i welonie podczas ślubu
Fotografia: REX/Shutterstock/EAST NEWS

Suknia ślubna żony Harry'ego zrobiła na nas ogromne wrażenie. Okazuje się, że również sama Meghan była bardzo przejęta, gdy zobaczyła ją po raz pierwszy.

Ślub Meghan i Harry'ego był uroczystością, którą wielu z nas śledziło z zapartym tchem. Ten dzień jest wyjątkowy dla każdej panny młodej. Meghan mogła w końcu powiedzieć sakramentalne tak swojemu ukochanemu księciu. Już same przygotowania do tej uroczystości były niezwykłe. Meghan, jak każda panna młoda, najbardziej wzruszyła się wtedy, gdy po raz pierwszy w całości mogła zobaczyć swoją suknię ślubną. Jej reakcja jest mistrzowska!

Meghan po raz pierwszy widzi swoją suknię ślubną

25 września odbędzie się premiera filmu dokumentalnego "Królowa Świata". W zapowiedzi produkcji możemy zobaczyć właśnie moment, w którym przyszła księżna Meghan po raz pierwszy widzi swoją suknię ślubną. To wyjątkowa chwila dla każdej panny młodej. Widać, że Meghan bardzo to przeżyła. Największe wrażenie zrobił na niej welon, na którym wyszyto symbole 53 krajów Brytyjskiej Wspólnoty Narodów.

Pięćdziesiąt trzy kraje… O mój Boże, to zajęło trochę czasu – powiedziała przejęta Meghan w materiale.

Sądząc po reakcji Meghan, suknia bardzo przypadła jej do gustu. Kreacja zaprojektowana została przez dom mody Givenchy, którego obecną dyrektor kreatywną jest Clare Waight Keller. I choć była dość skromna, co było ogromnym zaskoczeniem podczas królewskiego ślubu, Meghan prezentowała się prześlicznie. Pamiętacie?

Zobacz także: Meghan mogła wyjść właśnie za niego! Z tym przystojniakiem spotykała się przed Harrym

Reakcja Meghan Markle na suknię ślubną
Fotografia: YouTube/HBO
Reakcja Meghan Markle na suknię ślubną
Fotografia: YouTube/HBO
Suknia ślubna księżnej Meghan
Fotografia: REX/Shutterstock/EAST NEWS

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Księżna Meghan z reguły zachwyca nas swoimi stylizacjami. Do tej pory, jako żona Harry'ego, nie zaliczyła jeszcze modowej wpadki, którą moglibyśmy nazwać naprawdę nieudaną. A tymi 5 stylizacjami zachwyciła nas najbardziej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów