Księżna Meghan bez pierścionka zaręczynowego! Czy to kryzys w związku?

Paulina Ermel 14.03.2019
Księżna Meghan
Fotografia: Rex Features/East News

Obserwatorzy mają wiele teorii na ten temat. Która jest najbardziej prawdopodobna?

Związek księżnej Meghan i księcia Harry'ego od samego wzbudza liczne kontrowersje. Choć fani książąt Sussex mocno im kibicują, nie brakuje też zwolenników teorii, że małżeństwo nie przetrwa zbyt długo. Ci sami obserwatorzy twierdzą, że właśnie pojawił się dowód, który miałby o tym świadczyć.

Księżna Meghan bez pierścionka zaręczynowego

Ostatnio księżna Meghan wraz z księciem Harrym wzięli udział w obchodach święta Wspólnoty Narodów. Na pierwszy rzut oka rzuciły się relacje Meghan i Kate, która wraz z Williamem również uczestniczyła w tym wydarzeniu. Księżne wylewnie się przywitały, a następnie nie szczędziły sobie uśmiechów. Wówczas też zaczęło mówić się o tym, że kryzys między nimi został zażegnany.

Jednak to niejedyna rzecz, która rzuciła się w oczy obserwatorom brytyjskiej rodziny królewskiej. Oczy całego świata skierowane były również na stylizację księżnej Meghan, która podkreśliła pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuszek. Fotoreporterom udało się też uchwycić na zdjęciach to, że Meghan... nie miała na palcu pierścionka zaręczynowego!

I choć nie brakuje opinii, że to początek kryzysu w związku Meghan i Harry'ego, portal Onet podaje też, że pojawiły się inne teorie. Szczególnie ta najbardziej prawdopodobna, która mówi, że dłonie księżnej w tak zaawansowanej ciąży mogą po prostu być tak opuchnięte, że pierścionek przestał na nią pasować.

A wy jak myślicie? Rzeczywiście Meghan przestała dogadywać się z Harrym?

Księżna Meghan zachwyca swoimi modowymi wyborami. Poznajcie 5 najpiękniejszych stylizacji żony księcia Harry'ego!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów