Księżna Meghan zamierza publicznie karmić piersią!

Paulina Ermel 16.05.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Eastnews

Żona księcia Harry'ego po raz kolejny idzie "pod prąd". Na dworze brytyjskim zawrzało!

Księżna Meghan i książę Harry prawie 2 tygodnie temu zostali rodzicami! Mały Archie przyszedł na świat 6 maja nad ranem i wywrócił życie pary książęcej Sussex do góry nogami.

I choć fani brytyjskiej rodziny królewskiej z niecierpliwością oczekiwali narodzin kolejnego royal baby, Meghan i Harry zadecydowali, że najpierw sami nacieszą się synem, a dopiero później przedstawią go światu. Teraz księżna podjęła kolejną kontrowersyjną decyzję.

Księżna Meghan zamierza publicznie karmić piersią

Księżna Meghan na każdym kroku pokazuje, że ma własny pomysł na sławę, która towarzyszy jej od momentu, kiedy została żoną księcia Harry'ego. Stara się wprowadzać własne zasady - również w kwestii macierzyństwa. I nie postępuje tak jak jej poprzedniczki na królewskim dworze.

Meghan nie zaprezentowała dziecka światu tak, jak to do tej pory robiła księżna Kate i księżna Diana. Mały Archie został przedstawiony fanom rodziny królewskiej dwa dni po narodzeniu. Jednak to niejedyna zmiana, jaką wprowadziła Meghan.

Okazuje się, że księżna, która od zawsze walczy o prawa kobiet na całym świecie i angażuje się w bieżące sprawy społeczne, chce łamać kolejne stereotypy. Po porodzie pokazała się na konferencji prasowej w sukience, która podkreśliła jej ciążowy brzuszek.

Teraz po raz kolejny sprawiła, że na dworze królewskim zawrzało. Wszystko dlatego, że Meghan zamierza... karmić publicznie piersią! Tak twierdzi Angeli Molard - ekspertka ds. rodziny królewskiej.

Do tej pory ani Kate, ani Diana nie zdecydowały się na taki krok. Uważacie, że pomysł Meghan jest dobry?

Niedługo minie rok od ślubu księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Oglądały go miliony osób na całym świecie! Pamiętacie jeszcze tę uroczystość? Przypominamy migawki z tego wydarzenia!

Oceń artykuł

Przeczytaj więcej

Więcej newsów