Księżna Kate zwolniła stylistkę! Wszystko przez księżną Meghan

Księżna Kate uśmiecha się w bordowym golfie z kolorową apaszką
Fotografia: Anthony Harvey/REX/Shutterstock/East News

Księżna Kate zdecydowała się na radykalną zmianę! Zwolniła swoją wieloletnią stylistkę, żeby wyjść z cienia Meghan! Czy to już nie za dużo?

Księżna Kate nie należy do konfliktowych osób i do tej pory zazwyczaj dogadywała się ze służbą w pałacu. Teraz jednak media obiegła szokująca wiadomość. Okazuje się, że Kate zwolniła stylistkę, z którą współpracowała przez wiele lat. Powodem ich rozstania miało być to, że kobieta nie potrafiła doprowadzić do tego, żeby Kate wyszła z cienia księżnej Meghan. A wiadomo, że żona Harry'ego zawsze prezentuje się zjawiskowo, nawet obecnie, gdy jest w ciąży.

Zobacz także: Kate na BAFTA 2019 oddała hołd Dianie! Piękny gest księżnej 

Kate zwolniła stylistkę przez Meghan

Księżna Kate uważana była za ikonę stylu, dopóki na dworze królewskim nie pojawiła się Meghan Markle. Świeżo upieczona księżna doskonale wie, jak się ubrać. Przy jej stylizacjach Kate zazwyczaj pozostaje w cieniu. Żona Williama miała tego dość i w związku z tym przestała dogadywać się ze swoją dotychczasową stylistką. 

Jak donosi "Daily Mail", księżna Kate zwolniła właśnie swoją wieloletnią stylistkę. Na jej miejsce zatrudniła Virginię Chadwyck-Healey. Kobieta jest dobrą znajomą pary książęcej jeszcze z czasów studenckich. To właśnie jej obecnie postanowiła zaufać Kate, która ma wyraźnie dość bycia w cieniu Meghan.

Ginnie wymieniła prawie całą jej garderobę i dzięki temu księżna poczuła się jeszcze pewniej siebie - podaje "Daily Mail".

My musimy przyznać, że faktycznie Kate nieco odświeżyła swój styl i stawia na bardziej casualowe stylizacje. A wy jak myślicie, obecnie prezentuje się lepiej niż jeszcze kilka miesięcy temu?

Zobacz także: Książę William wdał się w płomienny romans! Zobacz jego wybrankę 

Weź udział w naszej zabawie i przekonaj się, kim z rodziny królewskiej jesteś. Sprawdź, czy bliżej ci do księżnej Meghan, czy może do królowej Elżbiety. Do dzieła! 

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów