Księżna Kate znów płakała przez Meghan! Przed chrztem Archiego doszło między nimi do kłótni

Księżna Kate z woalką i księżna Meghan w granatowym kapeluszu
Fotografia: Rex Features/East News

Księżna Kate i księżna Meghan nie mają prostych relacji. Ostatnio doszło między nimi do spięcia w związku z chrztem Archiego. Kate nie wytrzymała i się popłakała.

6 lipca miał miejsce uroczysty chrzest małego Archiego, synka książąt Sussex. Na uroczystości byli obecni członkowie rodziny królewskiej, w tym oczywiście księżna Kate i książę William. Na zdjęciach z chrztu widać jednak wyraźnie, że książęta Cambridge nie są zachwyceni całą sytuacją. Okazuje się, że humor popsuła im księżna Meghan, która znów doprowadziła Kate do łez! Do kłótni między nimi doszło podczas próby chrztu Archiego. Co się wydarzyło?

Zobacz także: Meghan i Harry pokazali zdjęcia z chrztu Archiego!

Księżna Kate znów płakała przez księżną Meghan

Chrzest Archiego był owiany ogromną tajemnicą. Poza datą nie znaliśmy żadnych szczegółów dotyczących ceremonii. Księżna Meghan i książę Harry poprosili też media o uszanowanie ich prywatności i nie wpuścili paparazzich na teren uroczystości.

Jak podają zagraniczne media, Kate nie była zachwycona tym pomysłem. Jej zdaniem prywatny charakter takiej ceremonii jest okazaniem braku szacunku dla monarchii. Okazuje się, że Meghan długo nie czekała na to, żeby odpowiedzieć bratowej męża.

Zaczęło się, gdy Meghan powiedziała do Kate, by ta nie kradła show na chrzcinach. Kate była bardzo zaskoczona i powiedziała, że nigdy by tego nie zrobiła, co jeszcze bardziej rozjuszyło Meghan - podaje portal "Nie Idea".

Cała sytuacja wydarzyła się podczas próby chrztu. Kate zrobiło się bardzo przykro. Książę William próbował uspokoić żonę, ta jednak ostatecznie opuściła próbę.

Kate była zła i roztrzęsiona. Wie, że Meghan bywa emocjonalna i zrzucała wszystko na próbę, ale nie było jej łatwo. Próbowała wytrzymać, ale w końcu ze łzami w oczach opuściła próbę, a książę William musiał ją uspokajać - dodaje źródło portalu.

Jak przypomina portal Plejada.pl, nie jest to pierwszy raz, gdy Meghan doprowadza Kate do łez. Podobna sytuacja miała miejsce tuż po narodzinach Archiego, gdy księżna Cambridge chciała potrzymać dziecko. Wówczas Meghan miała jej odmówić.

Zobacz także: Publiczność nie mogła robić księżnej Meghan zdjęć na Wimbledonie! Krytyk: "Wracaj do Ameryki!"

Kate czy Meghan? A może ktoś inny? Kogo z rodziny królewskiej lubisz najbardziej i do kogo jesteś najbardziej podobny?

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów