Kate jest zła na Williama? Chodzi o jego wyjazd do Jordanii

Anna Respondek 26.06.2018
Księżna Kate
Fotografia: EAST NEWS

Jak przyznał książę William, Kate była wyjątkowo niezadowolona z tego faktu. 

Emocje wokół rodziny królewskiej powoli opadają. Od ślubu Harry'ego i Meghan minął już ponad miesiąc i obecnie małżonkowie wypełniają swoje obowiązki "zawodowe". Również Kate i William starają się na bieżąco pokazywać podczas kolejnych publicznych wystąpień, choć księżna wiele czasu poświęca dzieciom, między innym dwumiesięcznemu Louisowi. 

Zobacz także: To dlatego księżna Meghan nie zostanie chrzestną Louisa. Kate się nie zgadza?

Właśnie z tego powodu Kate nie pojawiła się ostatnio obok Williama, podczas jego oficjalnej wizyty w Jordanii. Ten fakt wyjątkowo jej się nie spodobał, ponieważ jak podają zagraniczne media, Kate wraz z rodziną przez jakiś czas mieszkała w Jordanii i bardzo chciała odwiedzić z mężem ten kraj. 

William podczas wywiadów udzielanych w Jordanii wyjaśnił, dlaczego Kate była nieobecna i przyznał, że z tego powodu jego żona była niezwykle niezadowolona. 

Byłaby zachwycona. Kochała tutaj mieszkać. Kate jest bardzo zła, że przyjechałem tutaj bez niej. Moja żona nie mogła przyjechać tutaj tak krótko po porodzie, ale jej rodzina bardzo ciepło wspomina niemalże 3 lata, jakie tutaj spędziła - podaje Hellomagazine.com.

Na Twitterze pałacu królewskiego pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć małą księżną w Jordanii wraz ze swoim ojcem i siostrą. 

Zobacz także: Wiemy, jak książę Karol mówi do Meghan. To przezwisko jest... dziwne.

Zobacz także, czego nie może robić Meghan po ślubie z księciem Harrym:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów