Księżna Kate zdradziła, jak William zareagował, gdy został ojcem po raz pierwszy. Nie tego się spodziewacie

Emilia Klima 16.11.2017
Książę William, księżna KAte
Fotografia: East News

Księżna Kate pozwoliła sobie na szczerze wyznanie podczas rozmowy z samotnym ojcem. 

Księżna Kate aktualnie spodziewa się trzeciego dziecka. Wspólnie z księciem Williamem wychowują już 4-letniego syna George'a i 2-letnią córkę Charlotte. Brytyjskie media od początku trzeciej ciąży księżnej poświęcają jej bardzo dużo uwagi, zwłaszcza problemom zdrowotnym, których doświadczała w pierwszych tygodniach "błogosławionego stanu". 

Wyglada na to, że Kate czuje się już lepiej i zaczęła coraz częściej pojawiać na różnego typu oficjalnych wydarzeniach. We wtorek odwiedziła Hornsey Road Children's Centre, gdzie ucięła sobie pogawędkę z Billem, który w pojedynkę opiekuje się zaledwie siedmiomiesięczną córką. Samotny ojciec wyznał Kate, że doświadczenie rodzicielstwa jest dla niego bardzo trudne. O tym, co odpowiedziała mu na to księżna zdradził w rozmowie z magazynem "Hello!".

Powiedziała, że William, gdy po raz pierwszy został ojcem, też na początku nie znosił tego najlepiej - wyznał. 

Wyznanie księżnej zdają się potwierdzać słowa samego zainteresowanego, który w zeszłym roku opowiedział szczerze o tym, jak jego życie zmieniło się po tym, jak został ojcem.

Mam wielkie szczęście że Kate mnie bardzo wspiera, jest niezwykłą matką i fantastyczną żoną. Są piękne wzloty i piękne upadki. Czasami muszę się z tym borykać. Przemiana z singla i niezależnego faceta w męża posiadającego dzieci to zmiana życiowa - mówił. 

Zaskakuje Was takie wyznanie? 

Książna Kate
Fotografia: East News

 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów