Księżna Kate zdradziła sekret swojej figury po ciąży

Katarzyna Leszczyńska 27.07.2018
Księżna Kate
Fotografia: East News

Księżna Kate urodziła troje dzieci, a nadal cieszy się zgrabną sylwetką. Błyskawicznie wróciła do figury sprzed ciąży. Teraz zdradza swój sekret. Zna go każda mama.

Stracenie nadmiaru kilogramów po ciąży nie jest rzeczą łatwą. A co dopiero mówić o schudnięciu po urodzeniu trzeciego dziecka! Przed tym wyzwaniem stanęła księżna Kate. Musimy przyznać, że poradziła sobie z tym doskonale. A jaka jest tajemnica jej szczupłej sylwetki po trzech ciążach? Księżna postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

Jak Kate schudła po ciąży?

Okazuje się, że Kate nie potrzebuje rygorystycznych diet i męczących ćwiczeń, żeby zachować szczupłą sylwetkę. Mama trzech książąt ma przy nich bowiem ręce pełne roboty. I choć do pomocy ma nianię, w rzeczywistości Kate stara się jak najwięcej czasu spędzać ze swoimi pociechami: Georgem, Cherlotte i Louisem.

To właśnie ich księżna wskazuje jako przyczynę swojej zgrabnej figury. Zapytana przez dziennikarzy o to, w jaki sposób o nią dba, odpowiedziała krótko: "Biegam za moimi dziećmi". Ten sposób jest dobrze znany wszystkim mamom. Sądząc po wyglądzie Kate, jej pociechy są bardzo aktywne.

Zobacz także: Księżna Kate bez wątpienia ma nadludzką moc. Aż trudno uwierzyć, co zrobiła dzień po urodzeniu Louisa

Księżna Kate w parku bawi się z Georgem i Charlotte
Fotografia: EAST NEWS

Najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów