27.07.2018 12:19

Trzy miesiące temu urodziła, a już ma szczupłą sylwetkę. Księżna Kate zdradziła sekret swojej figury po ciąży

Księżna Kate urodziła troje dzieci, a nadal cieszy się zgrabną sylwetką. Błyskawicznie wróciła do figury sprzed ciąży. Teraz zdradza swój sekret. Zna go każda mama.

Księżna Kate

East News

Stracenie nadmiaru kilogramów po ciąży nie jest rzeczą łatwą. A co dopiero mówić o schudnięciu po urodzeniu trzeciego dziecka! Przed tym wyzwaniem stanęła księżna Kate. Musimy przyznać, że poradziła sobie z tym doskonale. A jaka jest tajemnica jej szczupłej sylwetki po trzech ciążach? Księżna postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

Zobacz także: Nie zgadniecie, jak członkowie rodziny królewskiej mówią do królowej! My jesteśmy w szoku

Jak Kate schudła po ciąży?

Okazuje się, że Kate nie potrzebuje rygorystycznych diet i męczących ćwiczeń, żeby zachować szczupłą sylwetkę. Mama trzech książąt ma przy nich bowiem ręce pełne roboty. I choć do pomocy ma nianię, w rzeczywistości Kate stara się jak najwięcej czasu spędzać ze swoimi pociechami: Georgem, Cherlotte i Louisem.

To właśnie ich księżna wskazuje jako przyczynę swojej zgrabnej figury. Zapytana przez dziennikarzy o to, w jaki sposób o nią dba, odpowiedziała krótko: "Biegam za moimi dziećmi". Ten sposób jest dobrze znany wszystkim mamom. Sądząc po wyglądzie Kate, jej pociechy są bardzo aktywne.

Zobacz także: Księżna Kate bez wątpienia ma nadludzką moc. Aż trudno uwierzyć, co zrobiła dzień po urodzeniu Louisa

Księżna Kate w parku bawi się z Georgem i Charlotte

EAST NEWS

Myślicie, że Kate naprawdę tak schudła przy dzieciach?

Najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej:

Autor: Katarzyna Leszczyńska