Media spekulują o problemach małżeńskich Kate i Williama. Wszystko przez jeden gest księżnej

Katarzyna Leszczyńska 19.01.2018
Księżna Kate
Fotografia: EAST NEWS

Na "dziwne" zachowanie księżne jest jednak bardzo proste wytłumaczenie. 

Kobiety zazwyczaj cenią sobie pierścionki zaręczynowe, które dostają od ukochanych i nigdy nie zdejmują ich z palca. Tego typu zachowania często mogą świadczyć o problemach w związku. Ostatnio bez pierścionka zaręczynowego pojawiła się publicznie księżna Kate. Media oczywiście od razu zaczęły spekulować, czy to nie kolejne problemy małżeńskie księżnej i księcia Cambridge, zwłaszcza, że Kate nigdy się z nim nie rozstawała. Tym bardziej powinna chwalić się pierścionkiem od męża, podczas gdy niedawno doszło do zaręczyn jego brata, księcia Harry’ego.

Zobacz także: Książę Harry i Meghan Markle zdradzili szczegóły zaręczyn. Dość niecodzienne. Aktorka pokazała też pierścionek

Okazuje się, że plotki wysnute przez media jednak nie są prawdziwe, a księżna miała naprawdę ważny powód ku temu, żeby pokazać się bez pierścionka zaręczynowego. Kate tego dnia odwiedziła londyński szpital Great Ormond Street i wzięła udział w zajęciach z chorymi dziećmi. Dlatego też nie mogła założyć na palec pierścionka, który jest zakazany w tego typu miejscach. Okazuje się, że taka biżuteria może mieć na sobie zarazki, dlatego też nie wolno zbliżać się w niej do chorych dzieci ze względu na higienę i ich bezpieczeństwo.

Fani pary książęcej mogą zatem odetchnąć z ulgą. Księżna zdjęła pierścionek zaręczynowy jedynie na chwilę. Z resztą trudno o kłopoty w związku, skoro para książęca spodziewa się trzeciego potomka. Niedawno poza tym całą rodziną wzięli udział w oficjalnej sesji fotograficznej, a William cały czas pojawia się w towarzystwie żony. Nie ma się zatem czym przejmować.

Zobacz także: Księżna Kate ujawniła płeć dziecka? Fani uważają, że tym zachowaniem dała wszystkim jasną odpowiedź

Księżna Kate i książę William
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Księżna Kate i książę William
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Księżna Kate i Książę William z dziećmi
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Z czego będzie musiała zrezygnować Meghan Markle, gdy zostanie księżną?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów