Księżna Kate zaskoczyła fryzurą. W takim wydaniu jej nie widzieliśmy. Media zwracają też uwagę na coraz większy brzuch

Katarzyna Leszczyńska 25.01.2018
Księżna Kate
Fotografia: EAST NEWS

Księżna promienieje w ciąży.

Księżna Kate rzadko eksperymentuje z fryzurami. Żona Williama zawsze pokazuje się w idealnie wymodelowanych włosach, które zazwyczaj są podkręcone. Zwłaszcza ostatnio, gdy zaprezentowała się w nieco krótszej fryzurze do ramion. Dlatego też, podczas ostatniej wizyty w jednym z brytyjskich szpitali, Kate zaskoczyła wszystkich nietypową jak dla siebie odmianą.

Księżna Kate, która obecnie jest już w zaawansowanej i widocznej ciąży, udała się z wizytą do londyńskiego szpitala. Celem tej wyprawy była rozmowa z lekarzami i pacjentami na temat problemów zdrowia psychicznego, z którym zmagają się młode matki. W związku z obecnym stanem Kate, był to temat wyjątkowo jej bliski. Jednak to nie on przykuł największą uwagę.

Zobacz także: Media spekulują o problemach małżeńskich Kate i Williama. Wszystko przez jeden gest księżnej

Księżna podczas wizyty miała na sobie płaszcz w kolorze baby blue i buty na niewysokim obcasie. Wzrok wszystkich jednak spoczął na fryzurze Kate. Postawiła na nietypowe dla siebie uczesanie, mianowicie kucyk. Choć prezentuje się nieco skromniej niż w rozpuszczonych włosach, nadal wygląda bardzo elegancko. Widać, że uporała się już z dolegliwościami, które towarzyszyły jej na początku ciąży i obecnie błogosławiony stan jej służy.

Księżna Kate w kucyku i z widocznym brzuchem ciążowym
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Internauci są zachwyceni wyglądem Kate

Taki wygląd księżnej Kate przypadł do gustu jej poddanym. Internauci w komentarzach pod zdjęciem na Instagramie Pałacu Kensington wyrażają zachwyt nad jej prezencją. Wielu z nich podkreśla, że księżna ma bardzo dobre serce i porównują ją do matki Williama i Harry’ego, Diany.

Jest piękna w ciąży.

Diana byłaby dumna, piękne serce.

Księżna Kate jest inteligentna, piękna i troskliwa.

Wielu internautów podkreśliło, że są dumni z takiej księżnej. Niektórzy z nich nadal obstawiają, jakiej płci będzie dziecko Kate i Williama. Niedawno Kate miała na sobie różowy płaszcz, co miało oznaczać dziewczynkę. Czy niebieski teraz symbolizuje chłopca? Nie da się ukryć, że poddani kochają Kate, podobnie jak dawniej Dianę. Ciekawe, czy również Meghan wkrótce przypadnie im do gustu?  

Zobacz także: Księżna Kate ujawniła płeć dziecka? Fani uważają, że tym zachowaniem dała wszystkim jasną odpowiedź

Kate i William z dziećmi
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Księżna Kate z wizytą w szpitalu
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Kate i William z wizytą w szpitalu

Z czego będzie musiała zrezygnować Meghan Markle, gdy zostanie księżną? Zobaczcie w naszej galerii.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów