Terroryści z ISIS chcieli zabić Kate?! Wyciekła ich tajna korespondencja

Księżna Kate zapatrzona na lotnisku w marynarce w kolorze khaki, ze spiętymi z tyłu włosami i złotymi kolczykami w uszach
Fotografia: Tim Rooke/REX/Shutterstock

ISIS sieje postrach w Europie. Teraz wyciekły informacje dotyczące planów ich ataku na księżną Kate. To przeraziło Brytyjczyków.

W Europie było już wiele przypadków okrutnych ataków terrorystycznych. W związku z tym wszyscy obawiają się kolejnych ataków. Według najnowszych doniesień brytyjskich mediów, terroryści z ISIS za cel obrali sobie rodzinę królewską. Jak się okazuje, strzec się powinna przede wszystkim księżna Kate. Według doniesień "UK Daily Star" brytyjskie służby specjalne jakiś czas temu przejęły poufne wiadomości, którymi wymieniali się terroryści. W nich pojawiły się informacje, jakoby chcieli otruć żonę Williama.

Zobacz także: Królowa Elżbieta II otrzymała tajemniczy list po śmierci księżnej Diany! Jego treść ujrzała światło dzienne

Księżna Kate na celowniku ISIS

Brytyjskie służby specjalne monitorują media społecznościowe, w których często pojawiają się informacje dotyczące ataków terrorystycznych. Z wiadomości, która ukazała się w mediach, możemy dowiedzieć się, że terroryści zamierzali zatruć jedzenie, które trafia do księżnej Kate. To przerażające informacje.

Wiemy, co ona je - zatrujcie to - można przeczytać pod zdjęciem, na którym widać księżną Kate z wózkiem podczas zakupów spożywczych.

Poddani rodziny królewskiej są przerażeni. Brytyjczycy obawiają się o księżną Cambridge. W "UK Daily Star" pojawiła się wypowiedź jednego z nich.

To obrzydliwy plan próbujący zniszczyć życie Kate oraz zagrozić jej jako matce. To nie są "zwyczajne" twitterowe wpisy, a realne groźby przesyłane sobie przez dżihadystów. Groźby zostały potraktowane bardzo poważnie - twierdzi.

To nie pierwszy raz, gdy pojawiają się groźby terrorystów w stronę rodziny królewskiej. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, że zagrożony przez ISIS jest synek Kate i Williama, książę George. Jakiekolwiek nie byłyby te informacje, trzeba je traktować poważnie. W Wielkiej Brytanii odbyło się już 9 ataków terrorystycznych, w tym aż 5 w samym Londynie. W związku z tym rodzina królewska może czuć się zagrożona. 

Zobacz także: Książę William nie chciał wziąć ślubu z Kate! Zmusił go Karol?

Filmów i seriali o tematyce królewskiej jest bardzo dużo i zapewne większość z nich znacie, choć może w tym momencie nie zdajecie sobie z tego sprawy. Zobaczcie w poniższej galerii, jakie filmy i seriale o tematyce królewskiej warto obejrzeć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów