Księżna Kate zaczęła rodzić?! To zdjęcie nie pozostawia wątpliwości, że 3. Royal Baby niedługo pojawi się na świecie

Katarzyna Leszczyńska 29.03.2018
Kate Middleton
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Termin porodu księżnej Kate wyznaczony jest na kwiecień. Dzięki temu zdjęciu świat wstrzymał oddech.

Niedawno księżna Kate, w zaawansowanej już ciąży, pokazała się publicznie po raz ostatni. Od tej pory wszyscy fani rodziny królewskiej z niecierpliwością czekają na trzeciego potomka księcia i księżnej Cambridge. Ostatnio w sieci zawrzało, ponieważ Internet okrążyło wymowne zdjęcie ze szpitala, w którym urodzi Kate.

Zobacz także: Księżna Kate zdradziła płeć dziecka? Te znaki mówią same za siebie

Zdjęcie, jakie pojawiło się w sieci, wyraźnie wskazuje na to, że londyński szpital Świętej Marii szykuje się już do przyjęcia na świat królewskiego potomka. Opublikował je oficjalny fotograf rodziny królewskiej. Tym samym wywołał ogromne zamieszanie. Na profilu instagramowym "katemidleton" pojawiła się ta sama fotografia z dwuznacznym opisem.

Szpital świętej Marii przygotowuje się do narodzin królewskiego dziecka! – Możemy przeczytać na zdjęciu.

Na fotografii widzimy wyraźnie wejście do szpitala, w którym Kate i William pojawiali się po powitaniu na świecie swoich poprzednich dzieci. Na tych samych schodach następcę tronu dawniej światu pokazała także księżna Diana. Wiemy też, że w tym samym miejscu księżna urodzi trzeciego potomka.

Szpital Świętej Marii w Londynie
Fotografia: Instagram/katemidleton

Czy to oznacza, że księżna Kate trafiła już do szpitala? Choć serca fanów rodziny królewskiej przez to jedno zdjęcie zaczęły bić szybciej, prawdopodobnie jest to fałszywy alarm. Inni internauci wyraźnie dopatrzyli się na zdjęciu płotu, na którym wisi kartka z napisem "świeżo malowane", co wyraźnie wskazuje, że przygotowania szpitala dotyczą odświeżenia ogrodzenia. Nie można jednak niczego wykluczyć, w końcu oficjalny termin porodu księżnej wyznaczony jest na kwiecień.  

Zobacz także: Przepowiednia Kate Middleton się sprawdziła! To nagranie stało się hitem Internetu

Zobaczcie w poniższej galerii, z jakich przyzwyczajeń Meghan Markle będzie musiała zrezygnować po ślubie z Harrym:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów