Księżna Kate z kuflem zimnego piwa szaleje w Belfaście. Te zdjęcia robią furorę

Paulina Ermel 28.02.2019
Księżna Kate i książę William
Fotografia: Aaron Chown/Press Association/East News

Kate i William wybrali się w podróż dyplomatyczną do Irlandii. Zdjęcia książąt Cambridge z wizyty w Belfast Empire Hall przejdą do historii.

Księżna Kate i książę William wybrali się w podróż do Irlandii Północnej. Spotkali się z mieszkańcami, a także z młodzieżową drużyną piłkarską. Para książęca Cambridge pojawiła się także w Belfast Empire Hall. I ta wizyta z pewnością przejdzie do historii.

Prócz oficjalnej części tej wizyty, na Kate i Wiliama czekały też różnego rodzaju atrakcje. W pewnym momencie Kate stanęła... za barem!

Księżna Kate w Belfaście

Podczas wizyty w Belfast Empire Hall księżna Kate przejęła stery za barem. Bez wahania podjęła wyzwanie i postanowiła nalać piwo do kufla. Zrobiła to z dużą wprawą i szerokim uśmiechem na ustach. Do tej pory nie mieliśmy okazji oglądać Kate w takiej sytuacji.

Książę William nie mógł być gorszy od swojej żony. Dlatego on także stanął za barem i poradził sobie z piwem tak dobrze jak Kate. Swój występ podsumował komentarzem: "Pięknie, idealnie na reklamę".

Jednak to niejedyna rzecz, jaka przykuła uwagę podczas wizyty Kate i Williama w Belfast Empire Hall. Księżna wybrała bowiem na to wyjście miętową kreację Missoni, która wyłożona została mieniącymi się drobinkami. Wyglądała olśniewająco. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

EN_01365012_0009
Fotografia: Eastnews

To nie pierwsza tak trafiona stylizacja księżnej Kate! Podczas jednego z wyjść parę lat temu, postawiła na kreację, o której do dzisiaj mówi cały świat. Zobaczcie, o którą chodzi.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów