Księżna Kate wyprowadziła się z pałacu?! Szokujące doniesienia z zagranicy

Sylwia Bagińska 29.04.2019
Księżna Kate
Fotografia: EastNews/PrzemekSwiderski

Media obiegła niepokojąca informacja dotycząca małżeństwa księcia Williama i księżnej Kate. Jak donosi amerykańska prasa, Kate opuściła pałac razem z dziećmi. Co się stało?!

Plotki o romansie księcia Williama z przyjaciółką jego żony krążą od wielu tygodni i tym samym wywołują ogromne zamieszanie na brytyjskim dworze. Czy rzekomy romans na pewno jest fikcją skoro, księżna Kate zabrała dzieci i wyprowadziła się z Anmer Hall?!

Księżna Kate razem z dziećmi wyprowadziła się z pałacu

Pałac Buckingham stanowczo zaprzecza doniesieniom, że wnuk Królowej Elżbiety II ma romans ze stałą bywalczynią londyńskiego pałacu. Jednak wszystko wygląda na to, że następca tronu jednak wdał się w niemoralną relację z przyjaciółką Kate. Księżna zabrała dzieci i wyprowadziła się z siedziby, w której razem z mężem i dziećmi mieszkają na co dzień.

Jak donosi amerykański tabloid, aktualnie Kate mieszka z dziećmi w domu Carole Middleton. Razem z mężem są w próbnej separacji.

Kate jest rozdarta przez krążące plotki o romansie, są w trakcie separacji, a ich prawnicy omawiają sprawy rozwodowe. William odchodzi od zmysłów, bo Kate nie nawiązuje z nim żadnego kontaktu. Jest bezradny – czytamy w „Globe”.

Myślicie, że dojdzie do skandalicznego rozwodu w brytyjskiej rodzinie królewskiej?!

Zobacz także: Księżna Kate nie chce mieć kolejnego dziecka! Poinformowała o tym Williama

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów