Pierwsze wyjście Kate po urlopie macierzyńskim! Jest szczuplejsza niż przed ciążą

Paulina Ermel 10.10.2018
Księżna Kate
Fotografia: Rex Features/East News

Księżna Kate wraca po półrocznej przerwie! Podczas pierwszego wyjścia po urlopie macierzyńskim zachwyciła przede wszystkim szczupła sylwetką i świetną stylizacją. Musicie zobaczyć też, jak nie szczędziła sobie czułości z księciem Williamem.

Księżna Kate przez ostatnie pół roku skupiała się na wychowywaniu trójki swoich dzieci. Na początku października wróciła do obowiązków, wynikających z przynależności do rodziny królewskiej. Jak prezentowała się po powrocie "do pracy"? Fani księżnej są zachwyceni jej wyglądem.

Księżna Kate wróciła z urlopu macierzyńskiego

Księżna Kate powróciła do swoich obowiązków - zaczęła od wzięcia udziału w uroczystościach poświęconych zdrowiu psychicznemu. Wraz z księciem Williamem patronują oni takim wydarzeniom od lat.

Żona księcia Williama wybrała na tę okazję dobrze znaną nam liliową sukienkę. Tę samą kreację zabrała ze sobą w zeszłym roku w podróż do Polski i Niemiec. Jedno na pewno się zmieniło - księżna wygląda jeszcze bardziej szczupło niż przed trzecim porodem! Czy to w ogóle możliwe?

Urlop macierzyński sprawił, że Kate wygląda świeżo, promiennie i z wielką chęcią wraca do pracy. Zwróćcie też uwagę na to, jak czule patrzą na siebie z Williamem! Następcy tronu na pewno brakowało małżonki u boku podczas pełnienia książęcych obowiązków.

EN_01343097_0009
Fotografia: Eastnews
EN_01343097_0013
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Kate zachwyca swoimi stylizacjami! Poznajcie jej najseksowniejsze wydanie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów