Księżna Kate w zupełnie innej stylizacji niż zwykle. Ten zestaw uwielbiają wszystkie kobiety

Paulina Szestowicka 25.07.2016
Księżna Kate w polo i jeansach
Fotografia: ONS

Patrząc na jej stylizację, trudno nie zapomnieć, że jest księżną.

Chyba każdemu księżna Kate kojarzy się z kobiecymi sukienkami i eleganckimi kostiumami. Mimo że obowiązuje ją bardzo ścisły dress code, jej styl jest uwielbiany przez kobiety na całym świecie. Żona księcia Williama nigdy nie wygląda na przebraną, a jej zestawy często można skopiować niemal w 100 procentach, ponieważ poszczególne elementy można kupić w sklepach popularnych marek. 

Tym razem jednak Kate Middleton zaskoczyła i co tu kryć - bardzo pozytywnie. Na zawodach żeglarskich America's World Cup w Portsmouth wyglądała zupełnie inaczej niż dotychczas, ponieważ nie miała na sobie sukienki, a dopasowane jeansy i koszulkę polo. Stylizację uzupełniały wysokie koturny, delikatny makijaż i oczywiście typowe dla księżnej Kate, włosy ułożone w delikatne fale.

Można powiedzieć, że kiedy żona księcia Williama nosi polo, nie jest to zwykłe polo. A jednak - była to najzwyklejsza koszulka z kołnierzykiem, którą księżna Kate zestawiła z ciemnymi spodniami. Robi tak na co dzień wiele kobiet i chociaż nie jest to bardzo wymyślna stylizacja, doskonale sprawdza się na co dzień i weekendy. Jak widać, nie trzeba wiele, żeby dobrze wyglądać. 

Księżna Kate
Fotografia: ONS

Księżna Kate

Księżna Kate
Fotografia: ONS

Księżna Kate

Księżna Kate
Fotografia: ONS

Księżna Kate

Księżna Kate
Fotografia: ONS

Księżna Kate

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów