Księżna Kate pokazała ciążowe krągłości w nietypowej stylizacji. Brzuch jest już naprawdę spory

Katarzyna Leszczyńska 24.11.2017
Księżna Kate
Fotografia: EAST NEWS

Plotki o ciąży bliźniaczej się potwierdzą? 

Na początku września ukazało się oficjalne oświadczenie, że para książęca Wielkiej Brytanii spodziewa się trzeciego dziecka. Od tej pory cały świat żył tą informacją i wszyscy czekali z zapartym tchem aż ciążowy brzuch księżnej zacznie być widoczny. Teraz nadszedł ten upragniony moment wszystkich fanów rodziny królewskiej.

Kate wraz z mężem pojawili się ostatnio w Birmingham na spotkaniu z lokalnymi trenerami i pasjonatami sportu. Z tej okazji księżna postawiła na nieco mniej wizytowy strój i wygodę. Kate miała na sobie czarny golf i obcisłe spodnie w tym samym kolorze. Do tego założyła sportowe buty i czerwoną kurtkę. Choć starała się zamaskować ciążowe krągłości, brzuch jest już na tyle duży, że rzucił się w oczy zebranym.

Księżna Kate brzuch ciążowy
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS

Jak widać, mimo usilnych prób zamaskowania ciąży jednolitym kolorem, ciążowy brzuch księżnej Kate z profilu jest już naprawdę widoczny. Nic dziwnego, według obliczeń jest to już czwarty miesiąc ciąży, sądząc po terminie porodu, który planowany jest na kwiecień 2018. Informacja o płci dziecka wciąż nie została oficjalnie podana. 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów