Księżna Kate w białej kreacji! Wygląda jak światowej klasy modelka!

Sandra Banach 13.06.2019
Księżna Kate
Fotografia: Instagram.com/theroyalfamilly

Mimo brzydkiej pogody w Wielkiej Brytanii księżna Kate na oficjalne wyjście ubrała się w białą letnią sukienkę. Musimy przyznać, że wyglądała zjawiskowo!

O tym, że Meghan Markle ma świetny styl i wyczucie mody, nie trzeba nikogo przekonywać. Niestety księżna Kate nie zawsze zachwyca nas swoją kreacją. W odróżnieniu od swojej szwagierki Kate nie lubuje się w luksusowych markach i co najgorsze – nie szaleje z kreacjami. Jednak na ostatnim oficjalnym wyjściu żona księcia Williama prezentowała się nieziemsko!

Oszałamiająca kreacja księżnej Kate

Podczas ostatniego medialnego wyjścia księżna Kate wybrała białą sukienkę, która idealnie podkreśliła jej piękną figurę. Żona księcia Williama na uroczystej kolacji w ramach Tygodnia Świadomości Uzależnień wyglądała jak prawdziwa modelka.

Co ciekawe, księżna Kate miała już raz na sobie tą kreację. Jednak tym razem dodała do niej świecące szpilki i srebrną kopertówkę.

Zagraniczne media bardzo szybko podliczyły wartość tej kreacji i okazuje się, że sukienka kosztowała około 1600 funtów, a buty to wydatek 525 funtów.

Podoba wam się księżna Kate w takim wydaniu? Nam bardzo.

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów