Znamy sekret pięknych ust księżnej Kate. To zasługa tego błyszczyka!

Malwina Wasilewska 05.07.2019
Księżna Kate
Fotografia: Instagram.com/middleton.and.matthews

Ty też możesz go mieć!

Księżna Kate dba nie tylko o perfekcyjny makijaż, ale też o odpowiednią pielęgnację skóry. Żona księcia Williama zawsze ma lśniącą cerę i idealnie nawilżone usta, na które nakłada swój ulubiony błyszczyk. Ostatnio na Wimbledonie paparazzi zrobili jej zdjęcia w trakcie nakładania ulubionego błyszczyka. Okazuje się, że ten produkt dostępny jest też w Polsce.

Błyszczyk księżnej Kate

Wszystko, z czym pokaże się Księżna Kate natychmiast staje się sprzedażowym hitem. Nierzadko okazywało się, że garderoba, w której się pokazywała podczas publicznego wyjścia, kolejnego dnia była już całkowicie wyprzedana. Podobnie jest w przypadku jej kosmetyków. Do tej pory pisaliśmy, że księżna stosuje korektor rozświetlający Touche Éclat za 165 zł, lekki krem koloryzujący Laura Mercier za 259 zł, wyrównujący podkład Bobbi Brown za 205 zł i paletkę z cieniami do powiek Naked marki Urban Decay za 205 zł.

Teraz wydało się, że piękne, lśniące usta Kate to zasługa jej ulubionego transparentnego błyszczyka marki Clarins. Dzięki niemu wargi wydają się większe i są idealnie nawilżone. Produkt ten znajdziesz w znanych perfumeriach. Jego cena wynosi 119 zł.

66427550_162621098123918_5419493724126999723_n-768x768
Fotografia: Instagram.com

Lubisz Kate? A może jesteś fanem Meghan? Sprawdź, którego członka rodziny królewskiej przypominasz!

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów