Internauci twierdzą, że to zdjęcie zdradza płeć dziecka Kate. Wystarczy się dobrze przyjrzeć

Katarzyna Leszczyńska 21.12.2017
Portret Kate i Williama z dziećmi
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Internauci nie mają złudzeń co do płci dziecka pary książęcej. 

Odkąd pojawiło się oficjalne oświadczenie Pałacu Kensington o kolejnej ciąży księżnej Kate, internauci oszaleli oczekując coraz to nowych informacji na temat dziecka pary książęcej. Wszyscy z zapartym tchem czekali na ciążowe krągłości Kate, a teraz nie mogą doczekać się informacji na temat płci przyszłego księcia lub księżniczki.

Nic dziwnego zatem, że internauci co chwilę doszukują się ukrytych informacji na ten temat. Ostatnio doskonałym powodem ku temu stała się fotografia rodziny Williama, opublikowana przez Pałac Kensington. Najpierw wszyscy oszaleli na punkcie księżniczki Charlotte, która ich zdaniem na rodzinnym portrecie jest do złudzenia podobna do swojej prababci, królowej Elżbiety. Teraz uwagę internautów przykuł kolor ubrań książęcej rodziny.

Portret rodzinny Kate i Williama
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Fani brytyjskiej monarchii uwielbiają spekulować. Trzeba przyznać, że są naprawdę pomysłowi. Na najnowszym portrecie cała czwórka: William, Kate, George i Charlotte ubrani są w niebieskim kolorze. Zdaniem internautów świadczy to o tym, że księżna na wiosnę urodzi syna. Ta teoria oczywiście nie została potwierdzona i ma również wielu przeciwników. Ich zdaniem fotografia została wykonana przed ciążą Kate, ponieważ księżna nie ma na niej odstającego brzucha. Dlatego też nie może ona być sygnałem o płci dziecka.

Niezależnie od tego, jakiej płci będzie potomek Williama i Kate, z całą pewnością zarówno cała rodzina królewska, jak i jej oddani poddani oszaleją na punkcie niemowlęcia. My natomiast nie możemy doczekać się oficjalnej informacji na ten temat. 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów