Księżna Kate trafiła do szpitala. Brytyjskie media mają swoją teorię. Co najmniej zaskakującą

Anna Respondek 25.08.2017
Księżna Kate
Fotografia: EAST NEWS

Od kilku dni w brytyjskich mediach huczy od plotek. 

Księżna Kate i książę William są ulubieńcami Brytyjczyków. Jednak jeszcze większą sensację wzbudzają ich urocze dzieci, książę George, który ma 4 lata oraz księżniczka Charlotte, która przyszła na świat 2 lata temu. 

W zeszłym tygodniu księżna Cambridge trafiła nagle do Szpitala Króla Edwarda VII w Marylebone, co nie uszło oczywiście uwadze brytyjskich mediów. Kate spędziła tam całą noc, aby ostatecznie zostać wypisaną po 12 godzinach pobytu. 

Od tego momentu, tabloidy w Wielkiej Brytanii rozpisują się na temat domniemanej trzeciej ciąży księżnej. Skąd te podejrzenia? Jak podaje Gala.pl, w trakcie pierwszych dwóch ciąż Kate musiała być parokrotnie hospitalizowana ze względu na nieprzyjemne poranne mdłości, częste bóle brzucha i wymioty. 

Pomimo spekulacji, źródło związane z rodziną królewską ujawniło "Sunday Express", że byliby oni raczej zaskoczeni nowym członkiem rodziny. 

Mają już chłopca i dziewczynkę, dlatego istnieje takie poczucie, że ich rodzina jest kompletna i teraz przechodzą do kolejnego rozdziału w życiu - tłumaczył. 

Ile w tym jest prawdy, przekonamy się w najbliższych miesiącach. ;-)

Książę George
Fotografia: EAST NEWS
Księżniczka Charlotte
Fotografia: EAST NEWS
giphy-downsized (92)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów