Księżna Kate spotkała się ze skautami. Rozbawiła ich mówiąc, w czym jest najlepsza na świecie

Redakcja 16.12.2016
Kate Middleton
Fotografia: East News

Mali skauci dla księżnej przygotowali szereg atrakcji. To jednak jej stylizacja wzbudziła największe zainteresowanie. 

Kate Middleton w Wielkiej Brytanii jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd. Choć nie pozuje na celebryckich ściankach, często gości na okładkach kolorowej prasy. Jej życiem interesują się nie tylko dziennikarze, ale przede wszystkim mieszkańcy Wielkiej Brytanii.

O księżnej Cambridge piszę się dobrze, albo nie piszę się wcale. Żona księcia Williama do każdego wyjścia przygotowana jest perfekcyjnie. Jej publiczne wystąpienia budzą ogromne emocje, a ubrania, które nosi znikają ze sklepów jak świeże bułeczki. Tym bardziej, że księżna od drogich ubrań najlepszych projektantów, często wybiera ubrania z popularnych sieciówek. 

Co ważne, zawsze potrafi ubrać się stosownie do okazji. Ostatnio, jak podaje Hellomagazine.com, spotkała się ze skautami w King's Lynn,w północno-zachodniej części hrabstwa Norfolk, którzy przygotowali dla niej sporo atrakcji. Jedną z nich było tworzenie "ściany pozytywności". Każdy z uczestników pisał rzecz, w której jest dobry. Co dla niektórych może być zaskoczeniem, Kate stwierdziła, że najlepsza jest w budowaniu ognisk. 

Uwagę mediów po raz kolejny zwróciła nie tylko jej działalność społeczna, ale również idealnie dobrana stylizacja. Tym razem księżna postawiła na bardzo skromny, codzienny "look". Do zdjęć pozowała w szarym golfie, zwykłych spodniach i czarnych kozakach. I nawet w tak oczywistym stroju, prezentowała się doskonale. 

Zobacz Księżną Kate na spotkaniu ze skautami

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów