Kate Middleton rodzi! Księżna z samego rana została przyjęta do szpitala

Katarzyna Leszczyńska 23.04.2018
Księżna Kate
Fotografia: EAST NEWS

Na oficjalnym koncie na Twitterze Pałacu Kensington pojawiło się oświadczenie, że księżna Kate we wczesnym stadium porodu trafiła do szpitala.

Księżna Kate trafiła do szpitala! Taka informacja pojawiła się przed chwilą na oficjalnym Twitterze Pałacu Kensington. Fani rodziny królewskiej wstrzymali oddech. Po długich oczekiwaniach nadchodzi moment, gdy już niedługo na świecie pojawi się trzecie dziecko Kate i Williama. Księżna przebywa obecnie w Szpitalu St Mary w Londynie.

Zobacz także: Trzecie dziecko Kate i Williama zmieni historię rodziny królewskiej! Zyska na tym przede wszystkim Charlotte

Jej Królewska Wysokość Księżna Cambridge została przyjęta do St. Mary's Hospital w Paddington w Londynie wczesnym rankiem we wczesnych stadiach porodu. Księżna przejechała samochodem z Kensington Palace do Skrzydła Lindo w szpitalu St. Mary's Hospital z księciem Cambridge – możemy przeczytać na oficjalnym oświadczeniu.

To znaczy, że już niedługo na świecie pojawi się kolejny potomek w rodzinie królewskiej. Będzie to ogromy prezent dla jego prababci, królowej Elżbiety II, która kilka dni temu obchodziła swoje 92. urodziny.  Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ termin porodu był planowany właśnie na 23 kwietnia. Nie znamy jeszcze płci dziecka, tym bardziej z zapartym tchem czekamy na oficjalne oświadczenie.

Zobacz także: Wiemy, co Kate zabrała ze sobą do szpitala!

Zobaczcie w poniższej galerii, z jakich przyzwyczajeń będzie musiała zrezygnować Meghan Markle przed ślubem z Harrym:

Zobacz także: Przepowiednia Kate Middleton sprawdziła się! To nagranie stało się hitem internetu

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów