Księżna Kate radzi sobie lepiej niż Lady Di. Królowa Elżbieta II ma spokojną głowę

Sandra Banach 07.11.2019
Księżna Kate i książę William
Fotografia: Instagram.com/theroyalfamily

Księżna Kate jest ulubienicą Brytyjczyków. Żona księcia Williama świetnie odnajduje się w królewskich obowiązkach. Królowa Elżbieta II jest z niej dumna.

Księżna Kate od wielu lat jest na świeczniku. Tam, gdzie się pojawi, w błyskawicznym tempie przybywają dziennikarze oraz fotoreporterzy. Śmiało można powiedzieć, że paparazzi śledzą jej wszystkie ruchy. Nie każdy jest w stanie wytrzymać taką presję. Jak się okazuje, księżna Kate w porównaniu do matki swojego męża i ciotki, radzi sobie idealnie.

Królowa Elżbieta II może odetchnąć z ulgą. Księżna Kate radzi sobie świetnie

Według Ingrid Seward, ekspertki od brytyjskiej rodziny królewskiej, Królowa Elżbieta II jest zachwycona tym, jak księżna Kate daje sobie radę z królewskimi obowiązkami.          

W rozmowie z „The Sun” Seward ujawniła, że księżna Kate jest zaradniejsza niż Lady Di i Sarah Ferguson, bo nie pochodzi z rozbitej rodziny.

Królowa widziała problemy wynikające z braku stabilnego życia rodzinnego Diany i Fergie – ale nie było takich obaw o Kate. Była to zwykła dziewczyna solidnego pochodzenia, ktoś, kto miał niezbędne wsparcie rodziny, aby utrzymać ją na trudnej drodze do zdobycia tytułu królewskiego.

Według Seward problemy w rodzinnym domu powodowały u Diany i Fergie, że czuły się niekochane i towarzyszyło im uczucie niepewności. Przyczyniło się to do tego, że nie potrafiły poradzić sobie z presją życia w rodzinie królewskiej.

Ekspertka od rodziny królewskiej tak opisuje księżną Dianę. 

Zawsze czuła się niezdolna do spotkania z publicznością, jeśli w prasie napisano o niej coś nieprzyjemnego. Mimo swojej popularności wciąż czuła się niegodna jakiegokolwiek uwielbienia i zrzucała to na swoje dzieciństwo.

W innych okolicznościach wychowała się księżna Kate. Jej rodzice są do tej pory razem i zrobili wszystko, aby córki nie tylko zdobyły staranne wykształcenie, ale czuły się kochane i pewne siebie.

Zobacz także: Ile zarabia brytyjska rodzina królewska? Ujawniono ogromny majątek

Uwielbiasz brytyjską rodzinę królewską? Koniecznie weź udział w naszym quizie. Powodzenia! 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów