Księżna Kate przygotowuje się do trzeciego porodu. Nie będzie on zwyczajny. Media spekulują o nietypowej metodzie

Anna Respondek 16.01.2018
Kiedy Kate urodzi trzecie dziecko?
Fotografia: EAST NEWS

Media spekulowały już na ten temat podczas porodu księżniczki Charlotte. 

Księżna Kate i książę William szykują się do przywitania na świecie swojego trzeciego dziecka, które urodzić się ma pod koniec kwietnia 2018 roku. Odkąd Pałac Kensington oficjalnie potwierdził tą informację, brytyjskie media prześcigają się w podawaniu kolejnych sensacyjnych nowości na temat porodu i samopoczucia Kate. 

Zobacz także: Kate zdradza, jak William zareagował na wieść o tym, że po raz pierwszy zostanie ojcem 

Niestety księżna, podobnie jak przy dwóch poprzednich ciążach, w początkowych miesiącach cierpiała na rzadką przypadłość, która objawiała się bardzo silnymi mdłościami. Obecnie trwają spekulacje na temat tego, jak księżna urodzi. Wygląda na to, że przyszła mama zastanawia się nad zastosowaniem nowoczesnej i nietypowej metody, która ma uśmierzyć jej ból w trakcie porodu. 

O czym mowa? O hipnozie, która wpływa kojąco i relaksująco na ciężarne. Aby móc skorzystać z "hipnoporodu" należy zacząć przygotowania już w trakcie ciąży. Trzeba nauczyć się wchodzić w stan autohipnozy, dzięki któremu kobieta wyzbywa się wszelkich traum poporodowych i lęku związanego z samym porodem. Podczas hipnozy ciało kobiety rozluźnia się, dzięki czemu dziecko znacznie szybciej przychodzi na świat. Jak donosi "Sunday Times" szpital St. Mary's Hospital, w którym księżna ma urodzić, właśnie przeprowadza szkolenia, w których uczestniczą wszystkie położne. 

Z metody tej skorzystała już między innymi znana modelka Gisele Bundchen

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów