Księżna Kate spakowała się już do szpitala. Wiemy, co ze sobą zabiera

Paulina Ermel 19.04.2018
Księżna Kate i książę William
Fotografia: Eastnews

Już niedługo na świat przyjdzie trzecie dziecko brytyjskiej pary książęcej. Księżna jest już gotowa na wizytę w szpitalu.

Poród księżnej Kate już niebawem. Media na całym świecie wstrzymują oddech i z niecierpliwością czekają na informację, że trzecie "royal baby" już przyszło na świat. Księżna jest gotowa na pobyt w szpitalu i spakowała już nawet torbę. Wiemy, co się w niej znalazło. A nie brakuje tam skarbów!

Zobacz także: Księżna Kate zdradziła, jak William zareagował, gdy został ojcem po raz pierwszy. Nie tego się spodziewacie

Zagraniczne portale podają bardzo dokładną zawartość torby, którą księżna Kate zamierza zabrać ze sobą do szpitala. Znajdziemy w niej kaszmirowe skarpetki, szczotkę do włosów Mason Pearson, krem nawilżający Elisabeth Arden, ulubiony magazyn do czytania i wodę termalną Evian.

Portal "OK Magazine" dodaje, że księżna zabiera ze sobą na porodówkę także zdjęcia najbliższych i drogocenny naszyjnik z alabastru, który podarowała jej królowa Elżbieta. Podobno książę George i urocza księżniczka Charlotte dorzucili do torby także coś od siebie - zabawki.

Wciąż nieznana jest płeć trzeciego dziecka brytyjskiej pary książęcej. Jak obstawiacie - będzie chłopiec czy dziewczynka?

Zobacz także: To zachowanie księżnej Kate nie spodobało się wielu matkom. Zbyt niebezpieczne dla kobiet w ciąży?

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów