Księżna Kate zaliczyła wpadkę i podpadła królowej!

Księżna Kate w niebieskim kostiumie podczas the Royal Air Force
Fotografia: REX/Shutterstock/EAST NEWS

Księżna Kate do niedawna była uważana za ulubienicę królowej Elżbiety. Czy teraz wszystko się odmieni? Jej ostatnie zachowanie zażenowało królową Elżbietę.

Kate i Meghan nie mają łatwego życia. Obie księżne nie dość, że są nieustannie oceniane przez media i ludzi na całym świecie, to jeszcze muszą przestrzegać surowego protokołu królewskiego, a przede wszystkim zasad królowej Elżbiety, która jest najważniejszą osobą na dworze. A jej oczekiwania są naprawdę wymagające i niekiedy nawet ekstremalne. Przekonała się o tym ostatnio księżna Kate, która podpadła królowej. Czy przestanie być jej ulubienicą?

Księżna Kate podpadła królowej

Po ślubie Harry'ego z Meghan media zaczęły spekulować o tym, że to była aktorka stała się ulubienicą królowej Elżbiety, choć do tej pory była nią Kate. Wszystko dlatego, że żona Williama wycofała się nieco z mediów po narodzinach jej trzeciego dziecka, księcia Louisa. Meghan natomiast, jako świeżo upieczona księżna, ma znacznie więcej obowiązków reprezentacyjnych, w związku z czym aktualnie ona jest numerem jeden w mediach. Zwłaszcza, że teraz Kate zaliczyła wpadkę.

Ostatnio księżna Kate udała się wraz z królową Elżbietą do Balmoral. Obecnie w Szkocji jest bardzo zimno, obie panie zatem zmarzły. Kate w związku z tym nie przejmowała się wizerunkiem a wygodą. W drodze do kościoła, w samochodzie, postanowiła owinąć sobie nogi grubym kocem. Według doniesień mediów jej zachowanie nie spotkało się z aprobatą królowej. To niespotykane do tej pory, ponieważ dotychczasowe zachowanie Kate jako księżnej było nienaganne, przez co żona Williama była uwielbiana przez królową. Czy teraz będzie musiała odstąpić miejsce faworytki Meghan?

Zobacz także: Książę Filip zmusił matkę do poświęceń, żeby kupić pierścionek zaręczynowy dla Elżbiety

My cieszymy się natomiast, że Kate dba o zdrowie. W końcu lepiej owinąć się kocem, niż później chorować i nie być obecnym na ważnych uroczystościach. Królowa z pewnością też to rozumie.

Królowa Elżbieta i księżna Kate w drodze do Balmoral
Fotografia: Peter Jolly/REX/Shutterstock

Kochamy brytyjską rodzinę królewską! Historie wszelkich monarchii na całym świecie są fascynujące. Zarówno prawdziwe, jak i te zmyślone. Zobaczcie najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów