To trudny czas dla księżnej Kate. Zdarzało jej się w tym okresie płakać przez księcia Williama

Paulina Ermel 18.12.2018
Księżna Kate i książę William
Fotografia: Rex Features/East News

Dzisiaj ich związek wydaje się idealny, ale nie zawsze taki był. Dlaczego księżna płakała przez Williama w święta Bożego Narodzenia?

Księżna Kate i książę William to ulubieńcy Brytyjczyków, ale nie tylko. Mają trójkę uroczych dzieci, chętnie też pokazują się publicznie i zawsze poświęcają czas czekającym na nich fanom. I choć ich związek dzisiaj kwitnie i wygląda na idealny, nie zawsze tak było. Zanim Kate i William zostali małżeństwem, zdarzały im się awantury. Kilka z nich dotyczyło Bożego Narodzenia. O co chodzi?

Biografie dotyczące rodziny królewskiej i jej członków ujawniają do tej pory nieznane nam fakty. Okazuje się bowiem, że między Kate i Williamem nie zawsze było kolorowo. I nie chodzi o ich rozstanie, ale też o to, jak funkcjonowali w związku. William w czasie jednych świąt Bożego Narodzenia doprowadził ją do łez.

William doprowadził księżną Kate do łez

Okazuje się, że przykra sytuacja miała miejsce kilkanaście lat temu w okresie przedświątecznym. Informacja ujrzała światło dzienne, kiedy na rynku pojawiła się książka pt. "The Making of a Royal Romance". To właśnie tutaj autorka ujawniła, że książę William, który obiecał Kate, że spędzi z nią święta, ostatecznie się wycofał!

Ostatecznie książę obiecał, że dojedzie do Kate, ale tego nie zrobił. Wówczas Kate nie wytrzymała i zalała się łzami. Okazuje się, że na drodze do szczęścia Kate stanęła rodzina królewska. Królowa i książę Karol doradzili Williamowi, aby nie spieszył się z rozwijaniem związku z Kate. I to właśnie ta sytuacja miała doprowadzić do późniejszego rozstania pary. Całe szczęście ostatecznie się zeszli i dzisiaj są szczęśliwą rodziną.

Kibicujecie ich związkowi?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!Księżna Kate uchodzi za ikonę stylu. Jedną stylizacją szczególnie przyciągnęła uwagę mediów i ludzi z całego świata. Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów