Księżna Kate pełniła tajemniczą funkcję na weselu Pippy. Wygadał się pan młody

Emilia Klima 24.05.2017
James Matthews, Pippa Middleton, księżna Kate
Fotografia: ONS

Zadania księżnej Kate na weselu młodszej siostry nie skończyły się na uspokajaniu dzieci. 

W momencie, w którym Pippa Middleton ogłosiła, że wychodzi za mąż, media zastanawiały się jaka rola w uroczystości przypadnie jej starszej siostrze. Zastanawiano się, czy księżna Kate zrewanżuje się pannie młodej i zostanie jej druhną - medialna kariera Pippy zaczęła się właśnie w dniu ślubu Kate Midldleton. Siostry od razu zadecydowały ponoć, że Pippa tę rolę przydzieli którejś ze swoich przyjaciółek - Kate nie chciała, by uwaga skupiła się na niej, zamiast na pannie młodej. 

W wielkim dniu Pippy, Kate ostatecznie nie pełniła żadnej oficjalnej funkcji, ale cały czas towarzyszyła siostrze. Poprawiała tren jej sukni oraz pilnowała "dziecięcej eskorty", która sypała kwiatki przez młodą parą. Póżniej okazało się, że księżna miała co robić, a najwięcej problemów sprawił jej książę George, który najpierw nadepnął na suknię cioci, a później rozpłakał się, gdy dostał reprymendę od matki. 

Na tym jednak zadania księżnej się nie skończyły. Brytyjskie media donoszą, że to ona wykonała szkic kościoła, który znalazł się na oficjalnym programie uroczystości, który trafił do rąk gości (oczywiście, że Pippa miała oficjalny program swojego ślubu). Z książeczką została sfotografowana matka pana młodego. 

Wesele Pippy Middletton
Fotografia: East News

Utalentowana księżna Kate

Informację o tym, że to właśnie księżna jest autorką szkicu, miał potwierdzić jej nowy szwagier, James Matthews. Jak donosi magazyn "The Sun", mąż Pippy Middleton podziękował Kate na weselu w swojej przemowie. Co ciekawe, nie użył jej tytułu ani imienia - ma być to kolejny dowód na to, że cała rodzina starała się, by uwaga tego dnia skupiała się przede wszystkim na Pippie. 

Bardzo dziękujemy siostrze Pippy za piękny rysunek kościoła Świętego Marka, który znalazł się w programie uroczystości - powiedział biznesman.

Zdolności artystyczne Kate nie są aż tak zaskakujące, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że kształciła się na kierunku historia sztuki. Obecnie sprawuje patronat nad National Portrait Gallery w Londynie oraz charytatywną fundacją The Art Room. Pasjonuje się fotografią - to ona jest odpowiedzialna za oficjalne portery księżniczki Charlotte i księcia George'a, które publikuje Pałac Buckingham. 

Program wesela Pippy Middleton
Fotografia: ONS
Księżna Kate
Fotografia: East News
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów