Księżna Kate w ostatniej chwili zrezygnowała z wyjścia z księciem Williamem. Wiemy, co się stało!

Zuzanna Morska 22.11.2019
Księżna Kate i książę William
Fotografia: Eastnews

Księżna miała pojawić się u boku męża na gali Tusk Conversation Awards 2019. W ostatniej chwili zmieniła plany. Pałac wydał w tej sprawie oświadczenie!

Księżna Kate i książę William to ulubieńcy tysięcy ludzi na całym świecie. Doskonale wywiązują się ze swoich obowiązków wynikających z przynależności do brytyjskiej rodziny królewskiej. Często możemy zobaczyć ich na oficjalnych wyjściach związanych właśnie z tym, że tworzą parę książęcą.

Ostatnio książę William musiał jednak wziąć udział w uroczystej gali sam. Księżna w ostatniej chwili zrezygnowała z wyjścia. Okazuje się, że powodem były ich dzieci!

Księżna Kate odwołała wyjście z księciem Williamem

Jeszcze niedawno księżna Kate pojawiła się na wieczornym wyjściu z księciem Williamem - para wybrała się na charytatywną galę Royal Variety Performance. Nic nie wskazywało na to, że z kolejnych wspólnych planów będą musieli zrezygnować. I to na chwilę przed samym wydarzeniem!

Kate i William mieli bowiem pojawić się razem na rozdaniu Tusk Conversation Awards 2019. W ostatniej chwili księżna odwołała udział w uroczystości. A przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej wydali w tej sprawie oświadczenie.

Jak podaje portal Plejada, Kate musiała zrezygnować ze spotkania ze względu na dzieci.

Księżna nie jest już w stanie uczestniczyć w ceremonii rozdania nagród z powodu dzieci. Wciąż jednak po południu spotka się z finalistami na herbacie w Pałacu Kensington. Książę weźmie udział w obu wydarzeniach - przekazał rzecznik prasowy rodziny królewskiej.

Fani od razu zaniepokoili się o księcia George'a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Od razu dopytywali rzecznika o powód tej sytuacji, ale ten odmówił komentarza. To podsyciło plotki o... czwartej ciąży Kate! Jednak są też tacy, którzy nie mają wątpliwości, że księżna zwyczajnie nie mogła znaleźć dla maluchów opieki.

A wy jak myślicie? Co mogło się stać?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów