Księżna Kate odpowiada na pytanie małej dziewczynki. Internet oszalał!

Paulina Ermel 04.10.2018
Księżna Kate
Fotografia: Kirsty O'Connor/Press Association/East News

Księżna Kate wie, jak wybrnąć z każdej sytuacji! We wtorek odwiedziła leśną szkołę Sayers Croft Forest and Wildlife Garden w Paddington w Londynie. Jedna z dziewczynek zadała jej podczas wizyty ciekawe pytanie. Zobaczcie, co powiedziała Kate.

Księżna Kate po powrocie z urlopu macierzyńskiego wybrała się do szkółki leśnej w Paddington w Londynie. To tutaj spotkała się z dziećmi, które były bardzo podekscytowane obecnością księżnej. Jedna z dziewczynek postanowiła zadać Kate ciekawe pytanie. Zobaczcie, jak księżna wybrnęła z tej sytuacji.

Księżna Kate na spotkaniu z dziećmi

Księżna Kate miała chwilę na rozmowę z dziećmi z jednej ze szkół w Paddington w Londynie. Jedna z obecnych podczas spotkania dziewczynek zastanawiała się, dlaczego księżnej towarzyszą fotoreporterzy. "Dlaczego cię fotografują?" - zapytała. Odpowiedź księżnej to najsłodsza rzecz, jaką dzisiaj usłyszycie. "To tobie robią zdjęcia. Bo jesteś wyjątkowa!" - powiedziała Kate.

Nie dość, że księżna doskonale się bawiła z dziećmi, brała z nimi udział w zadaniach w lesie, to jeszcze zachwyciła wszystkich tym krótkim dialogiem. Widać, że ma podejście do dzieci.

EN_01341887_0032
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Kate wie, jak ubrać się adekwatnie do danej okazji. Dlatego też raz widzimy ją na sportowo w spodniach i ulubionych kozakach, a raz w eleganckiej balowej sukni. Poznajcie jej najseksowniejszą kreację.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów