Księżna Kate o rozstaniu z Williamem. "Stałam się mocniejsza jako osoba"

Księżna Kate i książę William rozmawiają ze sobą
Fotografia: Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Wiele razy mówiono o kryzysu w związku Kate i Williama. Oni jednak od lat pozostają szczęśliwym małżeństwem. Nie zawsze to wyglądało tak pięknie.

Kate i William od lat są szczęśliwym małżeństwem. Mają trójkę dzieci: George'a, Charlotte i Louisa. Media nie raz już spekulowały o kryzysie w ich związku, oni jednak nadal pokazują, że bardzo się kochają i nic nie jest w stanie im zagrozić. Okazuje się, że nie zawsze byli tak zgraną parą, zwłaszcza przed ślubem. Choć trudno w to uwierzyć, w 2007 roku musieli rozstać się na jakiś czas.

Rozstanie Kate i Williama

Księżna Kate po latach zdradziła szczegóły swojego rozstania z Williamem. Okazuje się, że ich rozłąka trwała kilka miesięcy. Był to bardzo trudny okres dla obojga. Kate starała się wówczas spędzać jak najwięcej czasu z mamą i przyjaciółmi.

Nie byłam szczęśliwa z tego powodu, ale rozstanie sprawiło, że stałam się mocniejsza jako osoba. W takich sytuacjach poznajesz siebie, dowiadujesz się o sobie rzeczy, z jakich nie zdawałeś sobie wcześniej sprawy – powiedziała Kate w jednym z wywiadów.

Również William zdecydował się wypowiedzieć na ten temat. Dla niego ten okres także był bardzo trudny. Okazuje się, że z perspektywy czasu potrafi na niego spojrzeć z dystansem.

Oboje byliśmy bardzo młodzi. Byliśmy na uniwersytecie, oboje szukaliśmy swojego miejsca. Potrzebowaliśmy przestrzeni, w której moglibyśmy dojrzeć i przemyśleć wiele rzeczy – powiedział.

Cieszymy się, że udało im się w końcu porozumieć. Ostatecznie, ku radości wszystkich, zdecydowali się być razem. W 2011 roku wzięli ślub i doczekali się trójki dzieci. Całą ich rodzinę po prostu uwielbiamy!

Zobacz także: Książę William był niegrzecznym dzieckiem! Na jaw wyszło jego zachowanie z przeszłości

Kochamy brytyjską rodzinę królewską! Historie wszelkich monarchii na całym świecie są fascynujące. Zarówno prawdziwe, jak i te zmyślone. Zobaczcie najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów