Księżna Kate nigdy nie była bardziej seksowna. O tej kreacji rozpisują się media na całym świecie

Paulina Szestowicka 04.11.2016
Kate Middleton
Fotografia: East News

Na premierę filmu "A Street Cat Named Bob" w Londynie przyszła w przepięknej sukni. Zdaniem wielu osób nigdy nie wyglądała lepiej.

Księżna Kate na premierze komedii "A Street Cat Named Bob" przykuła uwagę wszystkich fotoreporterów. Swoją osobą przyćmiła zarówno twórców, aktorów, jak i innych gości wydarzenia.

Oczywiście, Kate Middleton zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie, jednak tym razem wywołała poruszenie jak nigdy wcześniej. Księżna często jest nazywana najlepiej ubraną Brytyjką, a teraz w jej kontekście dziennikarze na całym świecie używają określeń takich jak zmysłowa i seksowna. Nie bez powodu - kreacja, którą wybrała na premierę, powiewała na wietrze, odsłaniając sporą część uda. 

Efekt Kate

Księżna Kate zazwyczaj stawia na proste, klasyczne garsonki lub zestawy utrzymane w stylu sportowej elegancji. Jedwabny dół i koronkowa góra od Self Portrait sprawiły, że wyglądała niesamowicie kobieco. Suknia w połączeniu z kopertówką, butami na obcasach i delikatnie falującymi włosami, dała bardzo dobry efekt. Zdjęcia żony księcia Williama w tej stylizacji opublikowały najpopularniejsze serwisy internetowe nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na świecie. 

Fenomen Kate Middleton dotychczas opierał się głównie na tym, że zazwyczaj wyglądała ona jak typowa dziewczyna z sąsiedztwa. Jak widać, każdy potrzebuje czasami odmiany. W tym przypadku bardzo udanej odmiany.

Zobacz Kate Middleton w kreacji Self Portrait

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów