Księżna Kate nie chce mieć kolejnego dziecka! Poinformowała o tym Williama

Rodzinny portret jesienny od lewej: księżna Kate z księciem Louisem na rękach i książę William, za nimi na drzewie księżniczka Charlotte i książę George
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Wszyscy oczekują na dziecko Meghan i Harry'ego, a jednocześnie zastanawiają się, czy Kate i William zdecydują się na kolejnego potomka. Księżna rozwiała wątpliwości.

W ubiegłym roku księżna Kate i książę William powitali na świecie trzecie dziecko. Książę Louis przyszedł na świat w kwietniu i już skradł serca wszystkich poddanych. Teraz rodzina królewska oczekuje potomka księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Wszyscy jednak zastanawiają się jednocześnie nad tym, czy Kate i William zdecydują się na kolejne dziecko. Według najnowszych doniesień brytyjskich mediów, księżna nie chce mieć więcej dzieci, o czym poinformowała swojego męża.

Zobacz także: Terroryści z ISIS chcieli zabić Kate?! Wyciekła ich tajna korespondencja

Kate nie chce mieć więcej dzieci

Dziennikarze z Wielkiej Brytanii dotarli ostatnio do informacji o tym, że księżna Kate oświadczyła Williamowi, iż nie planuje mieć więcej dzieci. Ma ku temu istotne powody. Wszyscy doskonale wiemy, jak Kate znosiła dotychczasowe ciąże. Księżna przez kilka miesięcy była odcięta od życia publicznego, w związku z nawracającymi nudnościami i wymiotami. Kate należy do tych kobiet, które nie przechodzą pierwszego stadium ciąży łagodnie. Trudno jej się zatem dziwić, że nie chce mieć więcej dzieci. Zwłaszcza, że wraz z Williamem doczekali się już trojga pociech. 

Poddani chcieliby jednak, żeby para zdecydowała się na kolejne dziecko. Nie tylko dlatego, że Meghan i Harry wkrótce doczekają się pierwszej pociechy. Chodzi też o to, że królowa Elżbieta i książę Filip mieli czworo dzieci. Naszym zdaniem jednak nie jest to zobowiązująca tradycja. Kate ma prawo do decyzji, a z trójką dzieci i Williamem tworzy naprawdę sporą rodzinę jak na dzisiejsze czasy. A my uwielbiamy royal babies! Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis są przeuroczy!

A wy chcielibyście, żeby Kate i William mieli kolejne dziecko?

Zobacz także: Dzieci zapytały Kate, czy królowa Elżbieta... jadła kiedyś pizzę! Zobaczcie, jak wybrnęła księżna

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet od wielu wielu lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie interesują się ich życiem. Czy ty także jesteś ich wiernym fanem? Sprawdźmy, co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów