Księżna Kate naraziła się rodzinie królewskiej? "Kuzynki są na nią wściekle". Nie uwierzycie z jakiego powodu

Anna Respondek 12.02.2018
Księżna Kate
Fotografia: EAST NEWS

Księżna Kate jest jednym z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Niestety od pewnego czasu musi się mierzyć ze złośliwościami ze strony rodziny męża.

Rodzina królewska dzięki małżeństwu księżnej Kate i księcia Williama ponownie zaskarbiła sobie sympatię poddanych. Para chętnie uczestniczy w wielu wydarzeniach i zawsze ma chwilę, aby spotkać się ze "zwykłymi ludźmi". 

Zobacz także: Księżna Kate została skrytykowana przez inne matki. Jej zachowanie było nieodpowiedzialne

Szczególną sympatią darzona jest księżna Kate, która roztacza wokół siebie wyjątkowy urok. Poddani ją wprost kochają, a księżna nawet podczas ciąży nie zwalnia tempa i stara się być z nimi w stałym kontakcie. Pomimo tego, że zawsze przestrzega królewskiego protokołu, wciąż stara się być otwarta i ciepła.   

Dlaczego członkowie rodziny królewskiej nie lubią księżnej Kate?

Niestety takie zachowanie budzi niechęć wśród niektórych członków rodziny królewskiej, którzy uważają, że księżna zbytnio zwraca na siebie uwagę, przez co media nie interesują się niczym innym. Jak podaje źródło portalu Cheatsheet.com, w szczególności nie podoba się to wnuczkom królowej Elżbiety, księżniczkom Eugenii i Beatrycze. 

Eugenia i Beatrycze są wściekłe. Są przecież wnuczkami królowej Elżbiety II, a ich życia jednak nikt nie śledzi, bo cała uwaga mediów skupiona jest na Kate. Uważają ją za swoją największą rywalkę - twierdzi źródło.

Według zagranicznych mediów takie zachowanie Kate w szczególności przeszkadza Eugenii, która niedawno się zaręczyła. Niestety to ważne dla niej wydarzenie i pierścionek za 100 tysięcy funtów nie zrobiły na nikim wrażenia, a media nie poświęciły temu wiele czasu. Dodatkowo księżniczki mają za złe Kate, że w 2011 roku nie zaprosiła na ślub ich matki Sary Ferguson, która od dawna nie jest mile widziana na dworze, szczególnie ze względu na niechęć królowej.

Na rodzinnych bankietach trzymają się zazwyczaj z dala od niej. Ostentacyjnie ją ignorują i prawie nigdy z nią nie rozmawiają. Mało tego, potrafią ją krytykować tuż za jej plecami - dodaje informator. 

Księżna Kate wciąż musi się mierzyć z niechęcią kuzynek Williama. 

Zobacz także: Dlaczego księżna Kate nigdy nie może zdjąć płaszcza w pomieszczeniach?

EN_01264922_1751
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów