Księżna Kate na ślubie przyjaciółki! Założyła zestaw, który miała ze sobą w Polsce

Paulina Ermel 25.09.2018
Księżna Kate i książę William
Fotografia: David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Od czasu narodzin księcia Louisa księżna Kate wycofała się z życia publicznego. Nie zrezygnowała jednak z życia towarzyskiego! Kate pojawiła się ostatnio z księciem Williamem na ślubie swojej przyjaciółki. Zobaczcie, jak pięknie wyglądała!

Księżna Kate wraz z księciem Williamem, księciem Georgem i księżniczką Charlotte wybrali się w sobotę na ślub przyjaciół. I choć mieliśmy ją zobaczyć dopiero w połowie października na uroczystości księżniczki Eugenii i jej narzeczonego, księżna zrobiła wyjątek. Jak wyglądała podczas ślubu najbliższych? Jak zwykle olśniewająco!

Księżna Kate na ślubie przyjaciół

Księżna Kate i książę William wybrali się na ślub Sophie Carter i Roberta Snuggsa prywatnie. George i Charlotte pełnili ważne role w orszaku ślubnym w tym ważnym dniu. Dzieci brytyjskiej pary książęcej były ubrane adekwatnie do okazji - mała Charlotte miała na sobie jasną sukienkę i wianek, natomiast książę George białą koszulę i niebieskie spodenki. Idealnie komponowały się one ze strojem, który założyła Kate!

Żona księcia Williama postanowiła wykorzystać zestaw, w którym już kiedyś mieliśmy okazję ją oglądać. Wystąpiła w niebieskiej rozkloszowanej sukience, do której dobrała pasujące nakrycie głowy. Jak podaje portal Onet księżna wystąpiła w tej stylizacji podczas podróży do Polski i Niemiec. Podoba wam się w takim wydaniu?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Wszystkie stylizacje księżnej Kate wzbudzają ogromne zainteresowanie! W której z nich wyglądała najbardziej kobieco i seksownie? Przypominamy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów