Księżna Kate miała ostatnio dużo nerwów. Wszystko przez jej wujka

Łucja Siennicka 16.10.2019
Księżna Kate
Fotografia: SplashNews.com/East News

Księżna Kate nie może odpowiadać za każdego członka swojej rodziny, jednak ostatnio wybuchł skandal z jej wujkiem w roli głównej. Co takiego się wydarzyło?

Księżna Kate i książę William przebywają obecnie w Pakistanie. Okazuje się, że nie jest to łatwy czas dla księżnej ze względu na skandal, który wybuchł w Wielkiej Brytanii. Jej wujek miał pobić do nieprzytomności kobietę, przez co został aresztowany. Kate nie ma wpływu na zachowanie swojej rodziny, jednak podobno bardzo to przeżyła.

Księżna Kate przeżywa skandal związany z jej wujkiem

Jeden z taksówkarzy był świadkiem małżeńskiej kłótni. Okazuje się, że sprawa dotyczy wujka i ciotki księżnej Kate. Mężczyzna miał ją uderzyć tak mocno w twarz, że kobieta upadła i straciła przytomność.

Kierowca poszedł z tą sprawą do popularnego tabloidu. Jak się okazuje, cała sprawa wydarzyła się dwa lata temu. Jak podaje "The Sun", taksówkarz wiózł dwóch pasażerów. Byli to Gary Goldsmith i jego żona Julie-Ann Brown, czyli ciocia i wujek księżnej.

Do awantury miało dojść w samochodzie. Kiedy taksówka się zatrzymała, mężczyzna wpadł w szał i uderzył żonę. Kobieta straciła przytomność. Wuj księżnej miał zostawić ją na ziemi i pójść do mieszkania.

Kierowca zadzwonił na policję. Ostatecznie wujek księżnej został aresztowany. 

Ostatecznie pojawiło się 6 funkcjonariuszy i 3 lekarzy. Policjanci zapukali do drzwi. Podszedłem do drzwi, a oni spytali mnie, czy to on. Weszli do środka i chwilę później wyszli z nim w kajdankach. Wsadzili go na tył vana i odjechali - powiedział.

Myślicie, że księżna powinna się tym przejmować?

Zobacz także: Księżna Kate zmieniła kolor włosów! Brytyjczycy są pod wrażeniem

Lubisz rodzinę królewską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów