Brat księżnej Kate jest ciężko chory! Opowiedział o tym w wywiadzie

Księżna Kate w zielonej sukience w białe groszki siedzi zasłuchana w rozmowę
Fotografia: Yui Mok/Press Association/East News

Księżna Kate zmaga się z poważnym kłopotem. Okazuje się, że jej brat jest bardzo chory. James Middleton pierwszy raz szczerze o tym opowiedział.

Wydawać się może, że życie członków rodziny królewskiej jest usłane różami. Nic bardziej mylnego. Nie dość, że mają oni bardzo trudne obowiązki reprezentacyjne, którym muszą sprostać bez względu na okoliczności, to jeszcze mają takie same problemy jak każdy z nas. Księżna Kate coś o tym wie. Na co dzień przejmuje się bratem, który musi zmagać się z bardzo ciężką chorobą.

Zobacz także: Dlaczego Kate i William się rozstali? Wyciekły tajne informacje!

Brat księżnej Kate jest ciężko chory

James Middleton to młodszy o 6 lat brat Kate. Jak do tej pory 31-latek nie mówił na swój temat zbyt wiele, podobnie na ten temat nie wypowiadały się jego siostry - Kate i Pippa. Teraz jednak zasłona milczenia została zerwana. James opowiedział w jednym z wywiadów o tym, że od 2016 roku cierpi na depresję i zespół ADD (zaburzenia koncentracji uwagi).

Wiem, że mam szczęście i jestem uprzywilejowany, ale to nie chroni przed depresją. Trudno opisać ten stan. To nie tylko smutek. To choroba, rak umysłu. To nie jest uczucie, ale brak uczuć. Istnienie bez celu lub kierunku. Nie czułem radości, podniecenia, ani oczekiwania - tylko lęk ściągał mnie rano z łóżka. Nie rozważałem samobójstwa, ale nie chciałem żyć w stanie umysłu, w którym się znajdowałem - powiedział James w rozmowie z "Daily Mail". 

To bardzo poruszające i szczere słowa brata Kate. James Middleton zdradził również, jakie były objawy jego choroby. Okazuje się, że nie był w stanie nawet komunikować się z najbliższymi. Choroba towarzyszyła mu każdego dnia, przez co bardzo cierpiał. 

Dopadało mnie każdej nocy. Katatonia nieistniejących dźwięków grała mi w głowie. Czułem się, jakby ktoś przestawiał mi w głowie stacje radiowe i nie przejmował się tym, że audycja wciąż się zmienia - zdradził mężczyzna. 

Depresja wciąż trwa, ale obecnie jest znacznie lepiej. Jak stwierdził James, wciąż leczy się i odkrył sens życia, co jest bardzo ważne w przypadku tak ciężkiej choroby. Mamy nadzieję, że brat księżnej Kate z czasem poczuje się jeszcze lepiej.

Zobacz także: Keira Knightley krytykuje księżną Kate. Co ją tak zabolało?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet od wielu wielu lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie interesują się ich życiem. Czy ty także jesteś ich wiernym fanem? Sprawdźmy, co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów