Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Ostatnie oświadczenie Pałacu wywołało histerię

Księżna Kate i książę William w czarnych strojach uśmiechają się do siebie
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Księżna Kate jest w ciąży?! Najnowsze oświadczenie Pałacu Kensington tylko dolało oliwy do ognia. Fani rodziny królewskiej są przekonani, że coś jest na rzeczy.

Księżna Kate i książę William mają już trójkę dzieci. Po narodzinach syna księcia Harry'ego wszyscy czekają jednak na to, aż księżna Cambridge ponownie zajdzie w ciążę. Ostatnie sytuacje doprowadziły natomiast do tego, że pojawiły się plotki na temat kolejnej ciąży Kate. Wszystko dlatego, że księżna znów jest coraz częściej nieobecna, co do tej pory wskazywało właśnie na to, że jest w stanie błogosławionym. Oliwy do ognia dolało ostatnie oświadczenie Pałacu Kensington.

Zobacz także: Księżna Kate w ostatniej chwili zrezygnowała z wyjścia z księciem Williamem. Wiemy, co się stało!

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?!

Informacje o ciąży Kate w mediach pojawiły się, gdy książę William sam uczestniczył w spotkaniu Tusk Award. To jedno z dwóch ważnych wydarzeń, podczas których ostatnio księżna Kate nie była obecna

Według informacji podanych przez Pałac Kensington księżna Kate musiała tego dnia zostać z dziećmi. Teraz jednak pojawiły się nowe doniesienia, które mogą wskazywać, że Kate jest w ciąży.

Pałac Kensington podał informację o tym, że księżna Kate nie będzie towarzyszyła swojemu mężowi w najbliższej oficjalnej podróży.

Książę Cambridge odwiedzi Kuwejt i Oman w dniach 1-4 grudnia. Podczas trasy książę złoży hołd historycznym związkom Wielkiej Brytanii z Kuwejtem i Omanem oraz podkreśli silne powiązania i współpracę w wielu obszarach, w tym edukacji, środowisku i obronie - możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Przypomnijmy, że księżna Kate z życia publicznego znikała zazwyczaj podczas ciąży. Żonie Williama towarzyszyło bowiem złe samopoczucie w pierwszym trymestrze. Myślicie, że i tym razem coś jest na rzeczy?

Zobacz także: Księżna Meghan nie karmi już piersią. Zdecydowała się na kontrowersyjną metodę rozszerzenia diety Archiego

Lubicie Kate? A może wolicie innego członka rodziny królewskiej? Sprawdźcie, którego z nich przypominacie najbardziej!

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów